ZAPRASZAM DO ZAKUPU NA MOJEJ AUKCJI !!!
Uwaga !!! Wzięcie udziału w aukcji oznacza akceptację warunków aukcji i kosztów wysyłki umieszczonych w zakładce po lewej stronie , proszę więc o zapoznanie się z nimi przed zakupem !!!
AKUMULATOR ZASTĘPUJĄCY ORYGINALNY PANASONIC HHR-P101 Z ORYGINALNYM 3-PINOWYM WTYKIEM !!!
Przedmiotem aukcji jest akumualtor zastępujęcy akumulatory HHR-P101 z miniaturowym wtykiem !!!
Dane techniczne:
1.PARAMETRY: 3,6V 700mAh Ni-Mh.
2.Wymiary 46x30x10,5 mm.Waga 39 g.
3.UWAGA !!! Akumulator posiada oryginalne mini złącze !!!
4.Akumulatorki są nowiutkie, i nieużywane !!!
5.Zastępuje akumulatory:
- Panasonic: HHR-BT HHR-P101 HHR-P101E HHR-P101E/1B P-P102P P-P102T .
6.Stosowany w telefonach: - Panasonic: KX-A332 KX-A332CE KX-A332CE-B KX-TCA10CE KX-TCD950 KX-TCD950CXB KX-TCD960 KX-TCD970 KX-TD950J KX-TD960J KX-TC1210 KX-TC1220 KX-TC1230 .
UWAGA !!! Oryginalny akumulator ma 3-pinową miniaturową miniaturową wtyczkę - standardowe uniwersalne końcówki nie mieszczą się w gnieździe telefonu, tak więc jest to jedyny pasujący akumulator za HHR-P101 !!!
WAŻNA INFRORMACJA DLA KUPUJĄCYCH:
POSIADAMY NAJWIĘKSZY POLSCE WYBÓR AKUMULATORÓW WSZELKIEGO TYPU I NIE TYLKO. ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA OFERTY W NASZYM SKLEPIE ALLEGRO:
Kliknij tu, aby przejść do naszego sklepu Allegro
JEŚLI NIE ZALEŹLIŚCIE PAŃSTWO AKUMULATORA DO SWOJEGO SPRZĘTU PROSZĘ O EMAIL Z ZAPYTANIEM - WYSTAWIMY ODPOWIEDNIĄ AUKCJĘ !!!
Klikinij tu, aby wysłać email do nas
Informacje dodatkowe:
Uwaga !!! Akumulator jest nowy zapakowany w blister.
Gwarancja na przedmiot*: 6 miesięcy.
* Gwarancja obowiązuje w tym okresie, towar reklamowany należy przesłać do nas na swój koszt, my odsyłamy spowrotem na nasz koszt.Do przesyłki należy załączyć krótką notatkę zawierajacą opis problemu, oraz login z allegro. My prowadzimy ewidencję sprzedaży, więc żadne paragony, faktury, pisemne gwarancje nie są potrzebne. Kupujący traci gwarancję w przypadku napraw podejmowanych przez osoby nieupoważnione. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, zalania płynami itp...
Jeśli klient nie jest zadowolony z produktu, może zawsze go zwrócić (nawet bez podania przyczyny) w ciagu 30 dni od daty zakupu. Przedmiot zwracany musi posiadać oryginalne opakowanie, być nieuszkodzony i niezniszczony. W takim przypadku zwracamy cenę zakupu przedmiotu (nie zwracamy kosztów przesyłek!!!) Zakresem gwarancji nie są objęte czynności należące do obsługi eksploatacyjnej, np. zainstalowanie sprzętu, programowanie, konserwacja, oraz czynności związane z konfiguracją sprzętu, instalacją dodatkowych opcji, urządzeń peryferyjnych.
Koszty pakowania i wysylki:
Koszty pakowania i wysyłki są każdorazowo podane w treści aukcji. Zawierają one koszt opłaty pocztowej, koszt opakowań: kartoników, kopert itp, oraz koszty pracownicze i spedycyjne. Koszt wysyłki do 5 przedmiotów z różnych aukcji jest jeden i jest to najwyższa kwota ze wszystkich aukcji w których brało się udział. W przypadku większej ilości proszę o kontakt w celu określenia opłaty za przesyłkę. Wysyłamy wyłącznie Pocztą Polską - wszystkie przesyłki są priorytetowe. Przesyłki wysyłane są w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości - proszę zapytać przed zakupem wysyłając maila do nas. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej w miarę możliwości. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem !!!