Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

AKAI CD-1100 - znakomity stan, pilot, instrukcja!

30-05-2014, 16:43
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 359 zł      Aktualna cena: 349 zł     
Użytkownik AB83
numer aukcji: 4259343530
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 120   
Koniec: 30-05-2014 16:16:33

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 8.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Świetny odtwarzacz CD

AKAI CD-1100

- model z końca lat 90-tych XX-wieku -

znakomity stan, okazja

Najwyższy model odtwarzacza CD w ówczesnej ofercie firmy AKAI, o oznaczeniu CD-1100.

Ostatni godny uwagi odtwarzacz tej firmy, stawiany - pod względem jakości i brzmienia - zaraz po CD-79 i CD-69 (ten sam laser).

Znakomite urządzenie o bardzo dobrym brzmieniu, na naszym rynku mocno niedoceniane. Prezentuje szczególnie korzystny stosunek jakości do ceny - jest to dopracowana, solidna konstrukcja, wysokiej jakości podzespoły.

Laser w tym modelu jest niedrogi i łatwo dostępny - Sony KSS210A. 

Odtwarzacz wyposażony został w wiele różnorodnych, przydatnych funkcji, dostępnych z panelu przedniego oraz z pilota - m.in. pokrętło jog na panelu, liczne funkcje edycyjne.

Oferowany egzemplarz jest w znakomitym stanie technicznym - był bardzo mało używany, toteż posłuży jeszcze przez wiele lat. Stan wizualny również bardzo dobry, posiada nieznaczne ślady użytkowania na górnej powierzchni. 

Model bardzo rzadko spotykany, szczególnie w dobrym stanie.

Bez problemu odtwarza także płyty CD-R.

Urządzenie nie było naprawiane ani modyfikowane.

W zestawie oryginalna instrukcja obsługi w kilku językach, oryginalny pilot praktycznie jak nowy, kable połączeniowe cinch (RCA).

Stan wizualny - przedstawiony na załączonych zdjęciach.

Stan techniczny - sprzęt sprawdzony, sprawny.

Dane techniczne - widoczne na jednym ze zdjęć.

 

Zdjęcia przedstawiają przedmiot aukcji i są mojego autorstwa.

Zdjęcia nie były w żaden sposób poprawiane ani retuszowane.

Zdjęcia i opis podlegają ochronie przewidzianej prawem autorskim.

Kontakt i dodatkowe informacje - najlepiej e-mailem lub pod numerem: 606 [zasłonięte] 421.


Uwaga 1: Aukcja osoby prywatnej. Wystawiany przedmiot jest używany, nie posiada znanych mi wad fizycznych (innych niż podane w opisie aukcji) oraz wad prawnych, nie jest objęty gwarancją w żadnej formie, ani nie podlega zwrotowi (W przypadku sprzętu używanego, oferowanego w aukcji przez osobę prywatną, prawo do zwrotu w terminie 10 dni nie ma zastosowania !!!)

Jako sprzedający zapewniam bezpieczne opakowanie, jednak nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w czasie transportu, wpływające na wygląd, bądź funkcjonowanie sprzętu.

Uwaga 2: Nie zajmuję się handlem sprzętem audio - wszystkie oferowane urządzenia pochodzą z moich zbiorów. Nie czerpię dochodów ze sprzedaży tych urządzeń - ceny zostały tak skalkulowane, abym odzyskał - jeśli to możliwe - większość środków zainwestowanych w zakup. Jednak nie prowadzę też działalności dobroczynnej, toteż proszę o składanie sensownych ofert. Tym bardziej, że oferowane na moich aukcjach urządzenia są z reguły w stanie co najmniej bardzo dobrym. Ceny niejednokrotnie nie są niskie, ale to już Kupujący musi zdecydować, czy woli nabyć tanio złom, czy - za odpowiednio wyższą cenę - urządzenie w stanie prawie idealnym.

Uwaga 3: Oferowane przeze mnie urządzenia mają niejednokrotnie 20 i więcej lat, toteż w żadnym razie nie należy oczekiwać, że będą jak dopiero co wypuszczone z fabryki. Wszystkie oferowane urządzenia są czyste i zadbane, ale jednak używane (jeśli nie podano inaczej w opisie).

Uwaga 4: Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśniać przed złożeniem oferty i przed zakończeniem licytacji! Złożone oferty są wiążące w sensie prawnym, podobnie jak zakończona licytacja jest równoznaczna z zawarciem chronionej prawem umowy kupna-sprzedaży!

Osoby, które nie akceptują powyższych zasad, proszone są o nielicytowanie w moich aukcjach.
Zdjęcia przedmiotu

kliknij, aby powiększyć