|
tel. 22 [zasłonięte] 22
tel. 22 [zasłonięte] 67
fax 22 [zasłonięte] 68
[zasłonięte]@MegaPrezent.pl
GG:
Formy płatności:
- PayU (Allegro)
- pobranie
- przelew
- raty
- leasing
- karta (w punkcie odbioru)
- gotówka
Dane do przelewu:
NetPartner Polska Sp. z o.o.
BANK PKO BP S.A.
80 1020 [zasłonięte] 1 [zasłonięte]0970002 [zasłonięte] 023033
W tytule przelewu proszę podać swój NICK Allegro oraz NUMER AUKCJI.
Raty
Leasing
Oferujemy możliwość leasingu sprzętu o łacznej wartości większej niż 1845 PLN.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem.
Transport i wysyłka
Dla Państwa wygody i komfortu współpracujemy z najlepszymi polskimi firmami kurierskimi oraz Pocztą Polską, co pozwala nam dostarczać przesyłki często, w czasie krótszym niż 24 godziny.
Odbiór osobisty
Zakupiony towar można odebrać w naszym Punkcie Odbioru w Warszawie przy ulicy Londyńskiej 34/1,
telefon 22 [zasłonięte] 67.
Ze względu na bogaty asortyment,
nie wszystkie produkty są dostępne "od ręki" w naszym Punkcie Odbioru. Część sprzedawanych przez nas produktów znajduje się w magazynie zewnętrznym, a ich dostawa do Punktu Odbioru zazwyczaj nie trwa dłużej niż 24 godziny.
Dlatego o gotowości towaru do odbiory informujemy zawsze drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Uwaga nie wszystkie nasze aukcje posiadają możliwość odbioru osobistego, szczegółowe informacje na temat dostępnych form dostaw znajdują się w zakładce "Dostawa i płatność".
Wyświetl większą mapę
|
AirLive [FE-200DM] Kamera IP Fisheye [wewnętrzna][2 Mega-Pixel][POE 802.3af][H.264][IR 25m][HD, MicroSD]
| Opis Techniczny: |
| Kod Producenta |
FE-200DM |
| Interfejs |
RJ45 |
| Obsługiwane protokoły |
TCP/IP, UDP, ICMP, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, HTTP, HTTPs, Samba, PPPoE, UPnP, Bonjour, RTP, RTSP and RTCP |
| Typ sensora |
CMOS |
| Czułość |
2000 piksel |
| Maks. rozdzielczość |
1600 x 1200 |
| Kompresja Video |
H.264, MJPEG |
| Kąt widzenia |
185 Stopni |
| Focus |
1,5 LUX |
| Funkcja aparatu cyfrowego |
Tak |
| Mikrofon wbudowany |
Nie |
| Zarządzanie |
poprzez www |
| Dołączone oprogramowanie |
Campro Express 64,Campro Professional - trial |
| Zasilanie |
DC 12V, 3W, PoE 802.3af |
| Kolor |
biały |
| Wymiary (wys x szer x gł) |
141x141x115 mm |
| Informacje dodatkowe |
AirLive FE-200DM to panoramiczna kamera z 2 megapikselowym sensorem, która obsługuje kompresję H.264-AVC i posiada szereg funkcji. Urządzenie posiada soczewkę typu rybie oko, dzięki czemu może nagrywać obraz o kącie obserwacji równym 360stopni. Ta kamera idealnie nadaje się do wykorzystania w halach, sklepach czy biurach, nie wymagany jest wtedy montaż dodatkowych kamer. AirLive FE-200DM można zainstalować na ścianie, suficie lub na każdej powierzchni płaskiej. |
| Gwarancja |
24 miesiące gwarancji |
|