Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Age of Empires III: The War Chiefs Dodatek od JKM

08-07-2012, 11:11
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 27.49 zł      Najwyzsza cena licytacji: 27.49 zł     
Użytkownik jkmgroup
numer aukcji: 2445436712
Miejscowość Szczawa
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 29   
Koniec: 04-07-2012, 22:19

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

TELEFON 507 [zasłonięte] 16 69
E-MAIL: [zasłonięte]@o2.pl

Towar wysyłamy w przeciągu 24 godzin roboczych od otrzymania przelewu lub informacji o wysyłce *za pobraniem*.
Jeśli przelew lub informacja o wysyłce *za pobraniem* dotrze do nas do godziny 12 dołożymy wszelkich starań by paczka wyszła tego samego dnia.

Dołożymy wszelkich starań by towar dostarczony naszym klientom był w pełni sprawny. Jedak gdyby tak nie było mają Państwo prawo przesłać do nas produkt na nasz koszt a my wymienimy lub zwrócimy Państwu wartość towaru łącznie z kosztami wysyłki.
Zgodniez ustawą mają Państwo prawo do zwrotu w terminie do 7 dni od daty otrzymania przesyłki bez podawania przyczyn, jeśli towar nie został otwarty i nie nosi znamion używania.Przesyłka towaru odbywa się na Państwa koszt, zwrot obejmuje tylko wartość towaru.



Age of Empires III: The WarChiefs to pierwszy oficjalny dodatek do jednej z najlepszych strategii czasu rzeczywistego 2005 roku. Podstawowa wersja gry umożliwiała nam wzięcie udziału w zmaganiach państw europejskich walczących o dominację w Ameryce. W dodatku ukazano cały ten konflikt z perspektywy rdzennych mieszkańców Nowego Świata. Twórcy umożliwiają grę m.in. Siuksami oraz Wielką Konfederacją Irokezów. Gra oferuje rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza, wprowadza wiele usprawnień w bardzo popularnym trybie wieloosobowym, oraz zwiększa liczbę dostępnych jednostek ośmiu państwom europejskim, znanym z podstawowej wersji gry.


* Pierwszy oficjalny dodatek do gry Age of Empires III.

* Trzy nowe nacje do wyboru.

* Indiańscy bohaterowie, zwani WarChiefs wspierający walczących czerwonoskórych z europejskimi najeźdźcami będą zdobywać doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności.

* Rozbudowana kampania dla pojedynczego gracza składająca się z 15 misji.

* Dodatkowe mapy, oraz wiele usprawnień dla trybu wieloosobowego.

* Wymaga podstawowej wersji gry Age of Empires III.


Wymagania sprzętowe:


Procesor Pentium / Athlon 1.4Ghz, 256MB RAM, karta graficzna z 64MB RAM i sprzętowym wsparciem dla T&L, 2GB wolnej przestrzeni dyskowej, DirectX 9.0c, Windows XP


Zapraszamy też na inne nasze aukjce, w jednej paczce taniej.