ACER PA-1650-02 PA-1700-02 ADP-65DB SADP-65KB
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik COMART2
numer aukcji: 2061868489
Miejscowość ostrzeszow
Kupiono sztuk: 3    Zostało sztuk: 97    Licytowało: 3    Wyświetleń: 56
Koniec: 30-01-2012, 23:16
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
WITAM
MAM DO SPRZEDANIA
NOWY ZASILACZ DO LAPTOPA
ACER
19V - 3,42A  (65W)
Dane zasilacza:
WEJŚCIE:  100-240V  1,5A 50-60 Hz
WYJŚCIE:  19V-3,42A
wtyczka :  5,5mm x 1,7mm x 12mm