Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ACER AS5749 i3/3GB/500GB/HD3000

28-02-2012, 10:23
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 2 099 zł     
Użytkownik megamarkett
numer aukcji: 2080799283
Miejscowość szybka wysyłka
Wyświetleń: 8   
Koniec: 09-02-2012, 12:44

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Procesor : Intel Core i3
Taktowanie procesora (MHz): 2300
Pamięć RAM (MB): 3072
Pojemność dysku (GB): 500.00
Rozdzielczość matrycy : 1366 x 768
Dodatkowe informacje: Czytnik kart pamięci, Kamera, Matryca LED,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Godziny otwarcia firmy:
Pn - Pt 8.00 - 18.00
Sob (dyżur) 10.00 - 14.00

Telefony kontaktowe:
801 [zasłonięte] 636, (22) 34 99 439

E-mail:
[zasłonięte]@grupadomex.pl

GG:39[zasłonięte]138

Wpłaty można dokonywać na indywidualny nr konta wysyłany e-mailem po zakupie lub na ogólny wskazany poniżej:


ING Bank Śląski S.A.
26 1050 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0990301 [zasłonięte] 111122

DOMEX SP. ZO.O.
ul. Krukowska 67
27-600 Sandomierz
NIP 864[zasłonięte]000-08

Do każdego zakupionego towaru
wystawiamy FAKTURĘ VAT!

Adres do korespondencji:

DOMEX Sp. z o.o.
Chmielów 632
39-405 Tarnobrzeg


Gwarancja dostawy ubezpieczonej przesyłki najczęściej już w ciągu 24h!

Podane koszty wysyłki, dotyczą transportu tylko JEDNEJ sztuki towaru.

Koszt wysyłki kilku przedmiotów należy ustalać INDYWIDUALNIE!

Chcesz dokonać zakupu bez wychodzenia z domu i posiadania
karty kredytowej?

U nas to możliwe! Oferujemy Ci skorzystanie z atrakcyjnych systemów ratalnych!

Raty Sygma



Produkt dostępny od ręki! Objęty gwarancją producenta!

Wszystkie towary oferowane na naszych aukcjach są oryginalne, pochodzą od polskich dystrybutorów danej marki oraz są fabrycznie spakowane przez producenta.
Kupując, akceptujesz nasz regulamin, oraz warunki współpracy przedstawione na stronie "O mnie"

Możliwość zwrotu produktu w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki ( szczegóły na stronie "o mnie" )

Podstawą reklamacji jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera

Po dokonaniu zakupu, zostanie wysłany mail z uzupełnieniem dalszych informacji ( kontakt, forma płatności, rodzaj przesyłki, dane do faktury)
Notebook ACER AS5[zasłonięte]749-23G50Mnkk

Na aukcji oferujemy Notebook z ekranem o przekątnej 15.6'', charakteryzujący się natywną rozdzielczością 1366 x 768 wyposażony w matryce LED. Wyposażony jest w procesor Intel Core i3-2350M o częstotliwości taktowania 2.30 GHz, z zainstalowaną pamięcią 3 GB RAM DDR3 oraz dysk twardy SATA o pojemności 500 GB. Posiada wbudowaną kartę graficzną Intel Graphics Media Accelerator HD 3000 i kartę dźwiękową. Notebook ma wbudowaną nagrywarkę DVD oraz kamerę internetową. Wyposażony jest w złącze HDMI, D-Sub, USB oraz czytnik kart pamięci.

Zastosowane technologie
HDMI pozwala łączyć ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/wideo takie jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, konsole gier, komputery, monitory i telewizory cyfrowe. Podłączając komputer do cyfrowego telewizora poczujesz się jak w kinie oglądając Twoje ulubione filmy na dużym ekranie w cyfrowej jakości.
Klawiatura numeryczna to zestaw klawiszy numerycznych wydzielony z głównego układu klawiatury. Pozwala na szybkie wprowadzanie danych liczbowych. Dzięki klawiaturze numerycznej praca w programach księgowych i arkuszach kalkulacyjnych stanie się tak samo wygodna jak na komputerze stacjonarnym.
Port USB można wykorzystać do podłączenia urządzeń peryferyjnych (np.: kamery wideo, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego, modemu, skanera, klawiatury, przenośnej pamięci itp.). Urządzenia podłączone w ten sposób mogą być automatycznie wykrywane i rozpoznawane przez system, konfiguracja odbywa się w dużym stopniu automatycznie.

KUPUJĄC NA NASZYCH AUKCJACH ZYSKUJESZ
Każdy oferowany przez nas produkt jest NOWYi pochodzi od POLSKIEGO dystrybutora lub producenta.
Towary wysyłamy za pośrednictwem najwiekszych i najlepszych firm kurierskich.Wszystkie paczki są UBEZPIECZONE.Towary dostarczane są zazwyczaj w 48H od momentu wysyłki.

Wszytskie nasze produkty są objetę24 miesięczną gwarancją producenta co oznacza w przyapdku awarii naprawę sprzętu przez najlepszych fachowców z autoryzowanych serwisów.

Kupując u nas wybierasz jeden z największych elektromarketów w Polsce dysponujący ogromnymi powierzniami magazynowymi dzięki temu wszytskie towary są dostepne od ręki.Wysoką jakość obsługi docenił też serwis Allegro przyznając nam znak jakości STANDARD ALLEGRO



Specyfikacja techniczna
Ogólne
Model na rok 2011, 2012
Linia Aspire
Kolor Czarny
Załączone wyposażenie Zasilacz + przewód, Bateria
Gwarancja 12 miesięcy
Fizyczne
Wysokość [cm] 3.4
Szerokość [cm] 38.1
Głębokość [cm] 25.3
Waga [kg] 2.6
Ekran
Przekątna ekranu [cal] 15.6
Natywna rozdzielczość 1366 x 768
Karta graficzna Intel Graphics Media Accelerator HD 3000
Inne Technologia LED, High Definition
Specyfikacja
Procesor Intel Core i3-2350M
Taktowanie procesora [MHz] 2300
Pamięć RAM 3 GB, DDR3
Urządzenie wskazujące Touchpad
Klawiatura Układ QWERTY, Z wydzieloną częścią numeryczną
Dźwięk Wbudowane głośniki, Wbudowany mikrofon, High Definition
Dysk twardy 500 GB
Napędy DVD-Super Multi DL
Inne Pamięć podręczna procesora 3 MB
Techniczne
Zarządzanie bezpieczeństwem Hasło użytkownika
Akumulator Litowo-Jonowy, 6-komorowy
Zastosowane technologie SATA, LED, Wi-Fi, HDMI
Inne Wbudowana kamera
Komunikacja
Karta sieciowa TAK
Modem NIE
Łączność bezprzewodowa WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth
Złącza A/V Wyjście HDMI, Wyjście D-Sub, Wejście mikrofonowe, Wyjście słuchawkowe
Złącza USB 3x 2.0
Gniazda rozszerzeń Czytnik kart pamięci, RJ-45 LAN, DC-in
Oprogramowanie
Inne oprogramowanie Narzędzia i sterowniki firmy Acer
Galeria





Polecamy!
Dodatkowe informacje