Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ABC GLOBALIZACJI - Debi Barker, Jerry Mander

26-01-2014, 4:36
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 9.50 zł     
Użytkownik latadywan
numer aukcji: 3888619128
Miejscowość Olsztyn
Wyświetleń: 5   
Koniec: 26-01-2014 04:37:22

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2003
Język: polski
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

ABC
GLOBALIZACJIDebi Barker, Jerry Mander. Przełożył Jerzy Paweł Listwan. Wydawca - Stowarzyszenie Obywatel, 2003. Stron 99, format - 14,5x20,5 cm. Wydanie pierwsze. Oprawa miękka.

Celem publikacji tego raportu jest dostarczenie polskiemu czytelnikowi informacji na temat Światowej Organizacji Handlu (WTO) - instytucji, która szczególnie w ostatniej dekadzie zyskała takie możliwości wpływania na decyzje gospodarcze i społeczne, jakich nigdy wcześniej w dziejach świata nie posiadało żadne gremium. Kluczową sprawą jest zrozumienie, że władza przeszła już na poziom międzynarodowy, bez naszej wiedzy i zgody i że z tego poziomu systematycznie wpływa zarówno na nas, jak i na takie struktury jak UE. WTO zyskała tę władzę nie w świecie reflektorów, ale poruszając się poza kurtyną, stosując zasadę "dziel i rządź", dając obietnice, które nigdy nie miały być spełnione. Nie było żadnego referendum ani debaty.

Z przedmowy do polskiego wydania 

Egzemplarz w bardzo dobrym stanie.