|
|
AAB Cooling NC31 Czarna Podstawka pod laptopa
Symbol towaru: NCO031
AAB Cooling NC31 Czarna Podstawka pod laptopa pracuje generując hałas tylko 20 db, co czyni konstrukcje wyjątkowo cichą w stosunku do konkurencji. Dwa wentylatory są zamontowane centralnie zapewniając niska emisję hałasu. Użycie AAB Cooling NC31 Czarnej podstawka pod laptopa pozwala utrzymać niską temperature laptopa, zabezpiecza przed przegrzaniem, a zarazem uniemożliwia wystąpienie kilku problemów: efekt spadku wydajności i wyraźne spowolnienie działania, zapalenie się baterii jak również spalenie procesora. Bardzo rozsądnym rozwiązaniem jest ochrona sprzętu i jego praca w odpowiednich warunkach. Dodatkowo produkt znacznąco poprawia warunki pracy na laptopie, dzieki odpowiednim wyprofilowaniu podstawki oraz podstawkom antypoślizgowym.
więcej informacji o producencie znajdziesz na stronie www.aabcooling.com
Opinie konsumentów:"Chłodzenie do notebooka super, nie ma sensu wydawać 10 razy tyle chyba, że ktoś chce mieć inną nazwę i poczucie tego, że kupił droższe, to też się sprawdza w 100%. Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o przesyłkę i dostawę."
Główne zalety:
-
Wyjątkowo cieńka obudowa z trzema wentylatorami
-
Przepływ powietrza: Wentylator kieruje chłodne powietrze, które znajduje sie poniżej, na cała obudowę laptopa. Pozwala to na obniżenie temperature obudowy jak również rdzenia procesora.
-
Duże rozpraszanie ciepła
-
Łatwa instalacja
-
Lekka waga - ułatwia transport
-
złącze USB - pracuje bez dodatkowych sterowników
-
Gumowe podnóżki eleminują wibracje i resosnans
-
Stabilna i elegancka kontrukcja z podłużnymi podstawkami pozwala na wygoną pracę nawet z najwiekszymi laptopami na rynku
-
Wbudowany hub USB 1.1
-
Przełącznik zasilania On/Off
Dane techniczne:
-
Wersja Plug & Play - wystarczy podłączyć i od razu pracuje
-
Złącze: Port USB 2.0 & 1.1
-
Napięcie zasilania: poprze USB Port
-
Napięcie: low DC 5V
-
Wymiary wentylatorów: 60 x 60 x 10 mm
-
Ilość wentylatorów: 3
-
Ilość obrorów wentylatora: 1500 rpm ± 10%
-
Przepływ powietrza: 28 CFM
-
Hałas: 20 dB
-
Rozmiar całkowity: 300 x 230 x 53,8 mm
-
Materiał: Aluminium
-
Łożyska: Ślizgowe
-
Czas bezawaryjnej pracy: 20000 godzin
Zastosowanie:
W zestawie:
|
| przyjęcie zamówienia |
zatwierdzeniu płatności
(wpłatę na konto lub PayU) |
| wysyłkę towaru |
wystawieniu paragonu
(oryginał w PDF)
lub faktury VAT
(kopia PDF, oryginał w przesyłce) |
| numer paczki:
-kurierskiej DPD
-Pocztowej
-Paczkomatów INPOST |
|