Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

AA 50+ OIL INFUSION MIX 5OLEJÓW-ARGAN + INCA INCHI

05-07-2015, 22:44
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 31.40 zł     
Użytkownik johhn8
numer aukcji: 5425743674
Miejscowość -=@=-
Wyświetleń: 6   
Koniec: 05-07-2015, 22:55

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rodzaj: Mieszanka

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha



























Cały regulamin zamieszczony jest na stronie "O Mnie"
OPIS PRZEDMIOTU

AA Oil Infusion 50+

AA Oil Infusion2 50+ to zaawansowany program pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, oparty na odmładzającym działaniu szlachetnych olejków - inca inchi i arganowego oraz kompleksu Collagen+. Luksusowe olejki - wysoce biozgodne ze skórą, uzupełniają występujące w niej niedobory substancji budulcowych, jednocześnie stymulując odbudowę włókien kolagenowych i wzmacniając podporową siatkę skóry.

W rezultacie skóra wokół oczu przechodzi prawdziwą metamorfozę - staje się bardziej elastyczna, a zmarszczki są intensywnie wygładzone.

Receptury wzbogacono o innowacyjny system podwójnej infuzji - Infusion2 System, dodatkowo wzmacniający działanie preparatów. Niezwykle lekkie formuły zapewniają szybkie wchłanianie i przyjemną aplikację.


Olejek do twarzy 50+

Składniki:
KOMPOZYCJA OLEJKÓW: inca-inchi, arganowy, ryżowy, avocado, ze słodkich migdałów, sojowy

  • Olejek inca inchi, nazywany „złotem Inków", to jedyny olejek o tak wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych. Bogaty w antyoksydanty i fitosterole. Intensywnie stymuluje odbudowę komórkową, poprawiając gładkość i elastyczność skóry.
  • Olejek ryżowy, dzięki unikalnemu składowi, stymuluje procesy naprawcze skóry, poprawia jej napięcie, a dzięki swoim właściwościom rozjaśniającymi niweluje przebarwienia.
  • Olejek arganowy odżywia i wzmacnia naskórek oraz skutecznie reguluje stopień nawilżenia.
  • Olejek avocado, bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, proteiny, aminokwasy i witaminy, dostarcza skórze substancji budulcowych i głęboko ją regeneruje.
  • Olejek sojowy poprawia stan bariery naskórkowej, a dzięki wysokiej zawartości antyutleniaczy spowalnia proces starzenia się skóry.

    Działanie:
    Niezwykle lekki Olejek pielęgnacyjny do twarzy AA Oil Infusion2 50+ to luksusowa kompozycja drogocennych olejków o działaniu odmładzającym.
    Są one bogatym źródłem składników odżywczych, witamin, antyoksydantów i mikroelementów.
    Formuła 100% oil z olejami arganowym, inca inchi i ryżowym, wzbogacona kompleksem Collagen+, głęboko odżywia i wzmacnia, przyspiesza odnowę komórkową i odbudowę kolagenu.
    Z każdą kroplą skóra odzyskuje elastyczność i napięcie. Dzień po dniu staje się wyraźnie gładsza, a zmarszczki mniej widoczne.

    Stosowanie:
    OLEJKOWY RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY:
    1. Jako serum: Nanieść 3-5 kropli na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wmasować do wchłonięcia, a następnie nałożyć krem.
    2. Jako dodatek do kremu lub ulubionej maseczki: Kilka kropli olejku wymieszać z porcją kremu lub maseczki i nałożyć na skórę.
    3. Jako maseczkę: Nanieść 10-15 kropli olejku na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Po ok. 15 minutach zmyć lub usunąć nadmiar.
    4. Do masażu: Używając kilku kropli olejku wykonać masaż skóry twarzy przez ok. 5 minut (ruchami okrężnymi ku górze).

      Nadmiar olejku zmyć lub usunąć chusteczką.
      Masaż pobudza metabolizm i naturalne zdolności regeneracyjne skóry, poprawia mikrocyrkulację i dotlenia.

    Niezwykle lekka formuła zapewnia szybkie wchłanianie i przyjemną aplikację.
    Nie zawiera olejów mineralnych, parafiny, silikonów.

    BEZPIECZEŃSTWO DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ I SKŁONNEJ DO ALERGII Marka AA to skuteczna pielęgnacja skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
    Warto zaufać naszym produktom - wyróżnia je bowiem wyjątkowe bezpieczeństwo oraz zaawansowanie technologiczne.

    Pojemność: 15 ml


    Tutaj kupisz za 31,40 zł

  • Produkt fabrycznie nowy.
    Na towar posiadam dowód zakupu i dla zainteresowanych wystawiam Faktury Vat (po uprzednim otrzymaniu pełnych danych).
    Cena aukcji jest ceną brutto i zawiera już podatek Vat
    .


    Jako sprawdzony sprzedawca daje gwarancję na ten przedmiot.
    Jeśli to co jest napisane na tej aukcji, choć w małym stopniu nie zgadza się z tym co dostaniesz w paczce
    - zwracam pieniądze !!!

    Jeśli chcesz zobaczyć inne kosmetyki AAkliknij TUTAJ.

    Pamiętaj, że kupując więcej przedmiotów na moich stronach sklepu, oszczędzasz na przesyłce !!!
    Szczegóły wysyłki znajdziesz poniżej ↓




    Najedź myszką na poniższe obrazki żeby zobaczyć ich opis
    ....a klikając na niego przejdziesz do aukcji z danym przedmiotem

    [DANE_EU]5mBtnRT6cfyWsmz926REAFAmj92mH6cQesFY5FT8SjuLBPSeHxQ/j5UBL/c04URuI9ZFUh+3O3T8k4C4B9J2mhexn4A2LkjmNa57HsxUIRM1nf4cMeR+uN5pAY/3wkbD8L0JSdIaTQDzSHw5W0wZLw==[/DANE_EU]