Koszt wysyłki zgodny z cennikiem PP.Polecam wysyłkę kurierem (opcja next day) - koszt 15,50 -niezależnie od ilości zakupionych książek ( do 30 kg)Autor: A. Rychard
Tytuł: władza i interesy w gospodarce polskiej u progu lat osiemdziesiątych
System upadł, lecz mechanizmy, które powodowały jego erozję, wcale nie muszą ułatwić budowy nowego ładu. Przekonujemy się o tym nieustannie. Chodzi tu o dramatyczną zmianę pozycji wczorajszych zwycięzców-działających w historycznym sojuszu robotników i inteligencji-dziś wciąż z trudem jeszcze znajdujących swoje miejsce w transformującej się rzeczywistości. Chodzi tu też o analizowanie w pracy codziennej mechanizmy adaptacji, które modyfikowały i oswajały realny socjalizm, zarazem zaś wprzęgły ludzi w swoje struktury i dziś często okazują się balastem utrudniającym zmiany.
stron 206
Rok wydania: 1995r. , wyd. Oficyna Naukowa
Okładka: miękka lakierowanaStan: nowa ( drobne uszkodzenia i przetarcia okładki)
ZAPRASZAM NA INNE AUKCJEPrzed licytacją zapoznaj się ze stroną "o mnie". Nie wysyłam za pobraniem, koszt wysyłki zgodny z cennikiem PP ( doliczam 50 groszy za papier, taśmę pakową).Nie wycofuje ofert! Allegrowicz poniżej 10 komentarzy jest proszony o potwierdzenie zakupu.Na życzenie mogę podesłać lepszej jakości zdjęcia. Nie kończę aukcji przed czasem, ani nie sprzedaje poza allegro.Życzę udanych zakupów:) i zapraszam na inne aukcje:)