Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

7 harmonijek ustnych w etui stroje A Bb C D E F G

29-01-2015, 11:46
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 219.99 zł     
Użytkownik HANDEL-KOSZALIN
numer aukcji: 4946814764
Miejscowość koszalin
Wyświetleń: 7   
Koniec: 29-01-2015, 11:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
















Dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo :

Harmonijki bluesowe w tonacjach A, Bb, C, D, E, F, G. Do grania muzyki folk, blues, rock oraz country.

Charakterystyka 
- 20-tonowy
- 7 harmonijek ustnych w zestawie

W zestawie 
- 7 harmonijek ustnych, 1 etui









Zdjęcia z aukcji są zdjęciami producenta lub robione pod zamówienie dla naszej firmy . Zabronione jest ich kopiowanie, używanie oraz powielane bez naszej zgody!


Rodzaj instrumentu dętego Zestaw harmonijki ustnej
Kolor Srebrny
Specyfikacja instrumentów dętych zawiera etui




302800
K
Produkt nowy, otworzony celem sprawdzenia, możliwe podniszczone opakowanie. Instrukcja w języku Angielskim i Niemieckim.
Wszystkie produkty z naszych aukcji objęte są 90 dniową gwarancją naszej firmy chyba że w opisie przedmiotu został wyraźnie podany inny okres







TELEFON :


GADU-GADU :



E-MAIL :




UMOŻLIWIAMY SPRZEDAŻ RATALNĄ











Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 HandelKoszalin
Kupując na aukcji akceptują państwo jej treść oraz pełny regulamin i warunki gwarancyjne znajdujące się na stronie "O mnie"!
*główna siedziba firmy w miejscowości Niekłonice 3km od koszalina .



GALERIA HANDEL-KOSZALIN - W Y B R A N E O F E R T Y © 2[zasłonięte]005-20
Net_Studio
?
[DANE_EU]dyQbNKkhIOPycD83DkCfyerM0sv1DxM4Q6LqF5kXdjeXdjlyB8rekWVMkv8UXnq67dBx5eqomxXqlvX3d8Yej/B/NTrsWl8H+hO/IRDH1aTMlqJESNuvpbGCLfC+4CyDZTArLQ0KX66UpAnsppJVXkK2FU+tXQ/S[/DANE_EU]