BEKO WMB 71242 PL PT LMA
- Okazje cenowe: Tak
- Ładowanie: Od frontu
- Głębokość [cm]: 50
- Prędkość obrotowa [obr/min]: 1200
- Ilość programów: 16
- Wsad [kg]: 7
- Klasa energetyczna: A++
- Wyświetlacz: Tak
- Automatyka wagowa: Tak
Parametry ogólne
Okazje cenowe: | Tak |
Ładowanie: | Od frontu |
Kolor: | Biały |
Szerokość [cm]: | 60 |
Wysokość [cm]: | 84 |
Głębokość [cm]: | 50 |
Waga [kg]: | 66 |
Parametry techniczne
Prędkość obrotowa [obr/min]: | 1200 |
Regulacja obrotów: | Tak |
Ilość programów: | 16 |
Rodzaje programów: | Bawełna, Bawełna Eco, BabyProtect, Daily Express, Xpress Super Short, Freshen Up, Eco Clean 20, Self Clean, Wirowanie+odpompowanie, Płukanie, Pranie ręczneWełna, Dark Care, Shirt Mix 40, Syntetyczne |
Wsad [kg]: | 7 |
Klasa energetyczna: | A++ |
Klasa efektywności odwirowania: | B |
Średnie roczne zużycie prądu [kWh]: | 196 |
Średnie roczne zużycie wody [l]: | 9460 |
Temperatury [st. C]: | 0-90 |
Poziom hałasu [dB]: | pranie/wirowanie 58/75 |
Wyświetlacz: | Tak |
Wyświetlacz (opis): | Tak |
Sterowanie: | Mechaniczne |
Zabezpieczenie przeciwwypływowe: | System ochrony przed zalaniem |
Kontrola wyważenia urządzenia: | Tak |
Funkcje
Opóźniony start: | 0-24 h |
Dodatkowe płukanie: | Tak |
Program łatwe prasowanie: | Tak |
Automatyka wagowa: | Tak |
Zabezpieczenie przed otwarciem: | Tak |
OPIS STANU SPRZĘTU
TOWAR NIEPEŁNOWARTOŚCIOWY
![konfiguracje](http://www.neo24.pl/img/allegro/images/w_produkt_nieopelnowartosciowy.jpg)
Towar niesprawny, uszkodzony. Wyłamane mocowania silnika, uszkodzony zespół piorący. Uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak gwarancji.
ZAWSZE WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT
NASI KLIENCI MOGĄ ZAWSZE LICZYĆ NA FACHOWĄ PORADĘ
Certyfikat Trusted Shops
W lipcu 2011 r. sklep WNEO24-PL otrzymał certyfikat Trusted Shops - wyróżnienie przypadające w udziale wyłącznie sprzedawcom gwarantującym absolutnie bezpieczne zakupy w Internecie.
Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni za najwyższą jakość obsługi.
Odbiór osobisty!
Towary wystawiane na naszych aukcjach znajdują się w dwóch lokalizacjach. Bardzo prosimy o kontakt mailowy ([zasłonięte]@neo24.pl) w celu usprawnienia odbioru wylicytowanego sprzętu. W odpowiedzi zostaną Państwo poinformowani, w której lokalizacji oraz kiedy można zgłośić się po wylicytowany przedmiot. Odbiór osobisty towaru jest możliwy w przeciągu 7 dni od daty wygrania aukcji.
Formy płatności
Pobranie - przy odbiorze paczki
(kurier)
Płatność gotówką
w Punkcie odbioru
Koszty dostawy
Zasady wyprzedaży:
- Produkt dostępny jest od ręki - płatność gotówką / przelewem / PayU / za pobraniem.
- W wyjątkowych sytuacjach (niedostępność towaru lub jego uszkodzenie) Sprzedawca może odwołać wygraną aukcję i odmówić zawarcia transakcji.
- Odbiór wylicytowanego produktu winien nastąpić w ciągu 7 dni od dnia wylicytowania towaru.
- Złożone oferty są wiążące.
- Jeżeli przedmiotem sprzedaży jest towar używany, odpowiedzialność Sprzedowacy z tytułu niezgodności towaru z umową wynosi 1 rok.
- Nie łączymy paczek, za każdy zakupiony towar kosz transportu liczony jest osobno.
Wysyłka - jak to robimy?
WYSYŁKA (tylko kurierska) !!!
Jeżeli są Państwo zdecydowani na wysyłkę kurierem, bardzo prosimy o wypełnienie "Formularza opcji dostawy" wraz z informacją o danych do rachunku (ZAWSZE wystawiamy fakturę VAT) i danymi do wysyłki. Polecamy wybór płatności PayU, które znacząco przyspieszają realizację zamówienia.
UWAGA !
Nie ma możliwości łączenia przesyłek oraz kosztów transportu. Każda aukcja jest traktowana jako osobne zamówienie.