Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

50 PIERWSZYCH RANDEK Adam Sandler DVD FOLIA

26-01-2012, 22:47
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 27.90 zł     
Użytkownik Red_Box1
numer aukcji: 2032381636
Miejscowość Kraków
Zostało sztuk: 3    Wyświetleń: 7   
Koniec: 26-01-2012, 22:47

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: w folii

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Aukcje
PROMOCJE
Tytuł aukcji/filmu   50 PIERWSZYCH RANDEK
Reżyseria  Peter Segal
Obsada  Dan Aykroyd,Drew Barrymore,Rob Schneider,Blake Clark,
Adam Sandler,Allen Covert,Jonathan Loughran,Sean Astin,
Missi Pyle,
Rok produkcji   2004
Czas  95 min.
Opis

Henry jest już bliski spełnienia marzeń, kiedy jego szkuner Sea Serpent ulega wypadkowi podczas próbnego rejsu, a Henry ostatecznie ląduje w Hukilau Café. Spotyka tam jedną z regularnych klientek kawiarni, piękną Lucy Whitmore (Barrymore).

Henry natychmiast zwraca uwagę na siedzącą samotnie przy śniadaniu Lucy. Zaintrygowany jej metodycznym sposobem rozbierania na czynniki pierwsze wafli, Henry wraca następnego dnia do Hukilau. Lucy ponownie siedzi sama nad waflami. Układa je w perfekcyjną chatkę. Kiedy drzwiczki do chatki nie chcą się zamknąć, Henry wykorzystuje sposobność, podchodzi do stolika i przy pomocy wykałaczki robi idealny zawias.

W trakcie rozmowy o gofrach i morskich ssakach, Henry coraz bardziej zaczyna interesować się Lucy. Ignorując własne zasady dotyczące umawiania się na randki z miejscowymi dziewczętami, decyduje spotkać się z Lucy następnego dnia. Kiedy jednak podchodzi do niej i wspomina wczorajszą rozmowę, dziewczyna bierze go za wariata i woła o pomoc. Lucy nie ma pojęcia kim jest Henry, a młody człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli chce zdobyć jej względy musi codziennie - aż do końca życia - zaczynać od nowa.

Weterynarz zajmujący się zwierzętami morskim, Henry Roth (Sandler) ma zaplanowaną całą przyszłość. Kiedy nie zajmuje się zwierzętami w Sea Life Park na Hawajach, łamie serca turystkom w poszukiwaniu wakacyjnego romansu. Henry z góry wyklucza jakikolwiek długotrwały związek. Zakłóciłoby to jego trwające już od 10 lat marzenie o popłynięciu na Alaskę i studiowaniu podwodnego życia morsów.

Dodatki  Bezpośredni dostęp do scen , wywiady, zwiastun, z planu
Dźwięk Dolby Digital : 5,1 czeski węgierski angielski
Napisy polskie  angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, duńskie, fińskie, hebrajskie, hinduskie, islandzkie, norweskie, rumuńskie, serbskie, słoweńskie, szwedzkie, tureckie, węgierskie
Obraz 16;9
Licencja  Płyta bez praw do wypożyczania
Stan płyty  Nowa w folii

Zanim zalicytujesz przeczytaj !!!

ABY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ ZANIM ZLICYTUJESZ KONIECZNIE !!!
ZAPOZNAJ SIĘ ZE STRONĄ O MNIE GDYŻ ZAKUP U MNIE
OZNACZA AKCEPTACJĘ WARUNKÓW ZAWARTYCH NA TEJ STRONIE

OBEJRZYJ INNE MOJE AUKCJE

Szablon aukcji wykonany dla Red_Box1 © 2007     Wszelkie Prawa Zastrzeżone
<