Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

$50 iTunes Apple Gift Card-SKAN KARTY-AUTOMAT 24/7

19-01-2012, 8:23
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 164 zł      Najwyzsza cena licytacji: 164 zł     
Użytkownik GameKeys_pl
numer aukcji: 2038268558
Miejscowość Tarzana, Stany Zjednoczone
Licytowało: 14    Wyświetleń: 119   
Koniec: 19-01-2012 11:00:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

GG 18[zasłonięte]572
E-mail: [zasłonięte]@gamekeys.pl
Tel.kom.: 726-[zasłonięte]-726
1. Kliknij Kup Teraz
2. Zapłać poprzez płatności Allegro.
3. Wybierz swój bank i zapłać,kod pojawi się na Twoim e-mailu w momencie otrzymania przez nas płatności.
Kody wysyłane są w ciągu minut po zaksięgowaniu płatności.Wszystko odbywa się automatycznie 24/h, bez względu czy jesteśmy online czy nie.
Kody wysyłane są na adres e-mail podany przez Allegro w postaci zeskanowanych kart prepaid.
$50 iTUNES APPLE GIFT CARD

$50 iTunes Apple Gift Card,kod przeznaczony tylko dla amerykańskiej wersji sklepu iTunes.

Kupując u nas,kod otrzymasz w ciągu minut po wykonaniu przelewu, bez względu czy jesteśmy online czy nie,nasz automat działa 24/h

Wykonaj 3 kroki wyszczególnione w okienku po lewej i ciesz się otrzymanym kodem,wyślemy go w postaci zeskanowanej karty prepaid,poniżej przykładowy skan sprzedawanej karty:

Ważne: Kupując kody iTunes drogą internetową zawsze proś o skan karty prepaid bądź ewentualnie o jej zdjęcie,jest to jedyna gwarancja otrzymania legalnego kodu,w sprzedaży internetowej często oferowane są kody iTunes po znacznie niższej cenie niż ich wartość nominalna,tego typu kody generowane są w internecie dzięki pieniądzom z kradzionych kart kredytowych,sprzedawane są one tylko w formie tekstowej,ich użycie prawie zawsze kończy się blokadą i utratą konta iTunes.

Jesteśmy firmą z 6 letnim doświadczeniem na rynku gier w USA,od ponad 4 lat zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną kodów do gier oraz usług online,kupując u nas kupujesz z pominięciem pośredników,wszystkie kody które sprzedajemy pochodzą bezpośrednio od dystrybutorów i w większości przypadków są osobiscie przez nas skanowane.

Dzięki płatnością Allegro oferujemy ponad 30 sposobów płatności,od kart kredytowych po przelewy a kończąc na wplatach gotówkowych na poczcie lub w podobnych tego typu placówkach.

Dokładne informacje na temat wszystkich typów przelewów oraz godzin księgowania płatności znajdziecie Państwo na stronie "o nas".
Prosimy pamiętać że kody wysyłane są w momencie zaksięgowania wpłaty co nie zawsze następuje natychmiastowo.

Nasz system działa w połączeniu z płatnościami Allegro.Cena: 163,99zł