2GB GOODRAM SODIMM DDR2 667 800 GR667S264L5/2G CL5
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik jedrekxxxxx
numer aukcji: 2053659948
Miejscowość Katowice
Wyświetleń: 43
Koniec: 22-01-2012, 23:03
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
2GB GOODRAM SODIMM DDR2 667MHz lub 800MHz
GR667S264L5/2G CL5
NOWA - ORYGINALNIE ZAPAKOWANA - BOX
PRODUCENT Goodram
SYMBOL PRODUCENTA G667S264L5/2G
RODZAJ PAMIĘCI SODIMM
STANDARD DDR2-667 (PC5300)
POJEMNOŚĆ PAMIĘCI 2048 MB
ILOŚĆ KONTAKTÓW [PIN] 200 szt.
CZĘSTOTLIWOŚĆ PRACY 667 MHz
OPÓŹNIENIE - CYCLE LATENCY 5
NAPIĘCIE 1,8V