|
Para nakastlików (nocnych szafek) z połowy XX wieku. Mebelki stabilne, do niewielkiej naprawy nawet przez stolarza-amatora. Nakastliki mają lekko uszkodzony fornir (jasne drewno) na jednym z boków (od strony łóżka), w jednej z szafek nie ma półki, a na blatach obydwu brakuje szybek przykrywających wyklejony materiał – do uzupełnienia lub wymiany np. na kamienne czy terakotowe płytki. Drzwiczki i szufladki działają prawidłowo. Mosiężne okucia są oryginałami z epoki.
WYMIARY:
● wysokość – 69 cm;
● szerokość – 36 cm;
● głębokość – 34 cm.
Oferowany na aukcji przedmiot można obejrzeć „na żywo” w sklepie „ANTYKI wśród ANIOŁÓW” – Warszawa Anin, ul. Marysińska 3. Tel. 22[zasłonięte]612-65 lub 601-[zasłonięte]-323.
Preferowany odbiór osobisty.
Na koszt kupującego mogę pomóc w zorganizowaniu transportu na terenie Warszawy i okolic – udostępnię kontakty ze znanymi mi dostawcami.
Zastrzegam sobie prawo zakończenia aukcji przed czasem w następujących przypadkach:
● zanim ktokolwiek złoży pierwszą ofertę kupna (bez podawania przyczyny);
● jeżeli cenę oferowaną za sprzedawany przedmiot uznam za zadawalającą.
ZOBACZ INNE MOJE AUKCJE
|