Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

2050x1250 x 1mm PETg PLEXI PLEXA PLEKSI APET PET

08-12-2014, 5:54
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 100 zł     
Użytkownik -SOPLEX
numer aukcji: 4779325087
Miejscowość WYSYŁK CAŁY KRAJ
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 34   
Koniec: 08-12-2014, 6:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

  SOPLEX

tel. 668 [zasłonięte] 619 

 email: [zasłonięte]@soplex.eu

KURIER:

Koszt wysyłki jest zawsze stały- nie zależy od ilości zakupionych przedmiotów nawet z różnych aukcji i wynosi 25zł przy wpłacie lub 29zl za pobraniem.

 

Wystawiam faktury.

Preferuje szybką płatnoś poprzez PayU

POBRANIE

WPŁATA NA KONTO

(nr w zakładce dostawa i płatność oraz na stronie "o mnie") 


Tworzywo sztuczne PETg posiada wyższą odporność na uderzenia od zwykłej plexi PMMA i do tego jest bardzo elastyczne- praktycznie nie do złamania!

Wymiary sprzedawanego przedmiotu (podane są w milimetrach długość, szerokość i grubość):

2050 x 1250 x 1 

(w cm tj. 205 x 125 x 0,1)

PETg jest to politereftalan etylenu z domieszką glikolu. Oczywiście jest termoplastyczny i transparentny czyli przezroczysty jak szyby w oknach.


Tworzywo oryginalnie jest zafoliowane- wystarczy zdjąć folie ochronna z obu stron i jest już przezroczysta.


Brzeszczoty do cięcia plexi można kupić na moich aukcjach.

Gdy szukasz na innego wymiaru na moich aukcjach, a wymiar podany jest na początku tytułu aukcji znaczy to, że jest on już dokładny, a gdy jest podany na końcu tytułu to wymiar formatki jest większy (zazwyczaj nie jest to idelany prostokąt) i wtedy podany jest najmniejszy wymiar prostokąta, który da się wyciąć z tej formatki (sam kawałek może być np 2cm wiekszy od podawanego wymiaru).


NA INNYCH MOICH AUKCJACH ZNJADZIESZ INNE RÓŻNE ROZMIARY (kliknij obrazek poniżej):