17,3" LTN173KT02-D01 Asus N70 N71 N73 X73 Gw
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik PCLaptop
numer aukcji: 2335030980
Miejscowość Dzierżoniów
Wyświetleń: 13
Matryca do laptopów LTN173KT02-D01 17,3 cala (17,3 17,3" 17.3) 1600x900 HD+ Matowa LED uniwersalna
Komputery stacjonarne
Laptopy
Monitory TFT
Drukarki
Matryce do laptopów
Akcesoria do komputerów
Materiały eksploatacyjne
ul. Strumykowa 2, 58-200 Dzierżoniów
[zasłonięte]@recomit.pl
godz. otwarcia:
Pn-Pt: 9:00 do 17:00
+48 [zasłonięte][zasłonięte]66758
+48 [zasłonięte]726790
+48 [zasłonięte]726791
Andrzej
GaduGadu:
Skype:
Piotr
GaduGadu:
Skype:
67 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002
3[zasłonięte]168 85
20 1020 [zasłonięte] 5[zasłonięte]2260002
0[zasłonięte]288 69
Towary wysyłamy kurierem
Siódemka
(Szczegóły w Regulaminie)
Prowadzimy sprzedaż ratalną w systemie Żagiel
Kliknij i dowiedz się więcej
Biorąc udział w aukcji akceptujesz warunki niniejszego regulaminu
Regulamin
Warunki gwarancji opisane są w Regulaminie
Długość gwarancji określona jest w opisie akcji.
Przedmiotem aukcji jest:
FABRYCZNIE NOWA MATRYCA
Samsung LTN173KT02-D01
17,3" 1600x900 HD+ Matowa LED
KLIKNIJ I ZOBACZ
INSTRUKCJA WYMIANY MATRYCY
Samsung LTN173KT02-D01
Rozmiar
17,3" 17,3 17,3" 17.3
Rozdzielczość
1600x900 HD+
Typ
Matowa
Podświetlanie
LED
Złącze
Złącze 40 pin z lewej dolnej strony matrycy
/ 40 Pin connector left-bottom side /