Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

15 Partnerzy Własny dom / Święty Uparci patrioci

27-02-2012, 16:04
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 9 zł     
Użytkownik Beriel
numer aukcji: 2081307934
Miejscowość @
Wyświetleń: 8   
Koniec: 05-02-2012 13:39:02

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Polska wersja językowa: lektor,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Partnerzy / Święty

15 Partnerzy Własny dom / Święty Uparci patrioci

"Święty" to brytyjski serial sensacyjny, który powstawał w latach 1962-69. Bohater serii, Simon Templar, czyli Święty (Roger Moore), okrada opływających w dostatki kryminalistów. Przestępcy trafiają do więzienia, a Templar korzysta z bogactwa, które tamci wcześniej zgromadzili. Czarujący i inteligentny z zimną krwią wychodzi z sytuacji kryzysowych, ale romansuje gorąco. Adorowany przez piękne kobiety, nigdy nie zapomina o swojej misji. Plany Świętego próbuje krzyżować inspektor Claude Eustace Teal, za każdym razem nieskutecznie, Templar bowiem, pełen uroku i charyzmy, znika z oczu ścigających go policjantów.
"Partnerzy" Życie Danny'ego Wilde'a (Tony Curtis) i lorda Bretta Sinclaira (Roger Moore znany z roli agenta 007), zamożnych playboyów, to pasmo kłopotów, intryg i niebezpieczeństw. Danny, który pochodzi z Bronksu, sam doszedł w życiu do bogactwa, Brett natomiast jest członkiem brytyjskiego establishmentu. Wspólnie próbują dochodzić sprawiedliwości w świecie, w którym panuje bezprawie. Pieniądze, szybkie samochody i piękne kobiety - oto treść ich życia. Angielski lord i amerykański ryzykant rozwiązują trudne kryminalne zagadki i tym samym coraz bardziej brną w kłopoty. "Partnerzy" to sensacyjny, ale także pełen humoru i emocji serial z suspensem. Autorem tematu muzycznego jest John Barry, który współpracował przy produkcji filmów o Jamesie Bondzie.

Święty "Uparci patrioci",
Partnerzy "Własny dom"


Oryginalne DVD