12,1" B121EW03 V.6 Acer Travelmate 6293 12Gw
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik PCLaptop
numer aukcji: 2328693428
Miejscowość Dzierżoniów
Wyświetleń: 23
Matryca do laptopów B121EW03 V.6 12,1 cala (12,1 12,1" 12.1) 1280x800 WXGA Matowa 1xCCFL uniwersalna
Komputery stacjonarne
Laptopy
Monitory TFT
Drukarki
Matryce do laptopów
Akcesoria do komputerów
Materiały eksploatacyjne
ul. Strumykowa 2, 58-200 Dzierżoniów
[zasłonięte]@recomit.pl
godz. otwarcia:
Pn-Pt: 9:00 do 17:00
+48 [zasłonięte][zasłonięte]66758
+48 [zasłonięte]726790
+48 [zasłonięte]726791
Andrzej
GaduGadu:
Skype:
Piotr
GaduGadu:
Skype:
67 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002
3[zasłonięte]168 85
20 1020 [zasłonięte] 5[zasłonięte]2260002
0[zasłonięte]288 69
Towary wysyłamy kurierem
Siódemka
(Szczegóły w Regulaminie)
Prowadzimy sprzedaż ratalną w systemie Żagiel
Kliknij i dowiedz się więcej
Biorąc udział w aukcji akceptujesz warunki niniejszego regulaminu
Regulamin
Warunki gwarancji opisane są w Regulaminie
Długość gwarancji określona jest w opisie akcji.
Przedmiotem aukcji jest:
FABRYCZNIE NOWA MATRYCA
AU Optronics B121EW03 V.6
12,1" 1280x800 WXGA Matowa 1xCCFL
KLIKNIJ I ZOBACZ
INSTRUKCJA WYMIANY MATRYCY
AU Optronics B121EW03 V.6
Rozmiar
12,1" 12,1 12,1" 12.1
Rozdzielczość
1280x800 WXGA
Typ
Matowa
Podświetlanie
1xCCFL
Złącze
Złącze 20 pin z prawej górnej strony matrycy
/ 20 Pin connector right-up side /