OFERTA DLA WYPOŻYCZALNI, KLUBU - CENY PRZY ZAKUPACH HURTOWYCH od 2050 zł netto za sztukę za kajak z komorą wodoszczelną.
Do zakupów realizowanych wiosną 2015 ciekawe promocje na ultra wytrzymałe wiosła Panda i kamizelki asekuracyjne.
Delsyk Salish II Basic - Bestseller
Kajaki z pracowni Delsyk Design charakteryzuje mega wytrzymały polietylen, dzięki któremu w światku kajakowym DD nazywany jest "kanadyjskim Prijonem". Na dokładkę projekty kajaków rodem z Kanady przewyższają wiekszość konstrukcji pod względem nautycznym.
Salish to najnowszy kajak z pracowni Delsyk Design. Wersja basic została przygotowana głównie mając na uwadze właścicieli wypożyczalni i organizatorów spływów kajakowych oraz ich klientów. Kształt kadłuba, zastosowane materiały i rozwiązania zdradzają ponad 30 lat doświadczeń w konstruowaniu kajaków. Do produkcji użyto polietylenu najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu płaskiego dna kajak jest bardzo stabilny a podniesiona linia dziobu pozwala na swobodne przepływanie przez leżące w wodzie drzewa.
Delsyk Salish to dwuosobowy kajak idealny do turystyki i rekreacyjnego pływania po rzekach, jeziorach i zatokach. Łódka wyposażona jest w wygodne siedziska z oparciami o regulowanym kącie nachylenia. Siedziska pozbawione są piankowych okładzin, które to potrafią sprawić dużo kłopotów obsłudze wypożyczalni. Siedzenia zamocowane są na stałe do kadłuba co uniemożliwia ich zniszczenie . Oparcia dzięki zastosowaniu elestycznego materiału są całkowicie odporne na zniszczenia.
W tylnim kokpicie zamontowane zostały regulowane podnóżki.
Na rufie znajduje się obszerna wodoszczelna komora, której duża pokrywa umożliwia swobodne spakowanie bagażu. Komora uszczelniona jest dodatkowym deklem neoprenowym, co uznawane jest za najbardziej szczelny sposób zamknięcia.
Dodatkowo na życzenie kajak może być wyposażony w koperty bagażowe na pokładzie.
Ten kajak docenilili już klienci wielu wypożyczalni. Model dostosowany do używania przez klienta masowego.
Salish na You Tube:
https://www.youtube.com/watch?v=xfch-dU7I3k