Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

100%naturalna DIETA PROTEINOWA 500g - aż 3500ml

03-03-2012, 13:03
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 18 zł      Najwyzsza cena licytacji: 18 zł     
Użytkownik agnaja
numer aukcji: 2122242914
Miejscowość Chwalęcice
Kupiono sztuk: 2    Zostało sztuk: 18    Licytowało: 1    Wyświetleń: 448   
Koniec: 15-03-2012 22:00:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

moje komentarze
email: [zasłonięte]@orgamate.pl
telefon: 887 [zasłonięte] 15 00

orga-mate
ul. Polna 8
66-415 Chwalęcice
NIP - 599[zasłonięte]2493  Wpłata na konto bankowe
  iPKO, mBank

  Płatność przy odbiorze
  Wystawiam faktury VAT
Koszt wysyłki więcej niż jednego
przedmiotu z moich aukcji
w jednej paczce, zgodny jest
z cennikiem Poczty Polskiej:

 0,5kg - 9,50pln
 1-1,5kg - 11,50pln
 2kg-4,5kg - 13,50pln
 5 kg i więcej - 12,50pln (kurier)
 DOPŁATA DO PRIORYTETU - 2,00pln
 POWYŻEJ 200,00pln - PRZESYŁKA   GRATIS!
 ODBIÓR OSOBISTY MILE WIDZIANY

Przed licytacją, proszę zapoznać się z regulaminem na stronie O mnie.

Yerba mate to wysuszone listki i gałązki ilex paraguerensis, typowej dla Argentyny, Urugwaju i regionu rzeki Parana rośliny. Do wzrostu potrzebuje wysokich temperatur i dużej wilgotności. W Ameryce Południowej znana jest od dawna. Napój z yerba mate hamuje apetyt, stąd często stosowana jest w wielu dietach. Dzięki zawartości mateiny działa pobudzająco, wyraźnie poprawia koncentrację, jednocześnie nie podnosząc ciśnienia i nie powodując zaburzeń cyklu snu. Wpływa odprężająco na układ nerwowy i pomaga w redukcji stresu. Wzmacnia. Zawartość mateiny pozytywnie działa na cierpiących na astmę. Jej skład chemiczny to mix witamin i minerałów. Wprawdzie, jak stwierdzono, nie uzależnia, ale doprawdy trudno ją porzucić dla innych napojów.

Yerba Mate oferowana w serwisie aukcyjnym jest ZAWSZE w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu. W opisie aukcji podany jest termin przydatności określony przez producenta i umieszczony na opakowaniu. Mate i wszelkie akcesoria z nią związane zostały dopuszczone do obrotu na terenie EU.

 


Dieta proteinowa o smaku truskawkowym 0,5kg


Znakomity, niskokaloryczny produkt w 100% naturalny - bez żadnych dodatków chemicznych

koktajl bazuje na czystym białku, które jest głównym budulcem naszego organizmu.  Może stanowić smaczny ekwiwalent posiłku, który zapobiega magazynowaniu tłuszczów, pozwala zrzucić, utrwalić i utrzymać wagę, uniknąć efektu jo-jo i to wszystko w bardzo przyjemny, smaczny i waniliowy sposób. Nie zawiera żadnych sztucznych słodzików ani barwników, żadnych polepszaczy smaku - aby uprzyjemnić spożycie dodano do mieszanki aromat truskawkowy. Tym samym koktajl można spożywać bez dodatków i smakuje wyśmienicie,  można kilkoma łykami poprawić sobie nastrój :-)

 

ZAWARTOŚĆ BIAŁKA AŻ 20%
ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU MAX. 1,5%
LAKTOZA 66%

Zalecane spożycie: porcja koktajlu zamiast posiłku  - w szklance wody lub chudego mleka należy rozpuścić 3-4 łyżeczek preparatu. Koktajl najlepiej smakuje schłodzony. Koktajl truskawkowy - po rozrobieniu opakowania uzyskujemy do 3500ml napoju.

 

Badania potwierdzają, że to właśnie białko przyspiesza przemianę materii (nawet o 30%). Proces trawienia oraz wchłaniania białka następuje kosztem nakładów energii organizmu, czyli inaczej mówiąc: zapobiega odkładaniu się tłuszczu w organizmie oraz skutkuje jego redukcją.

Produkt wytworzony w oparciu o autorską recepturę, pod ścisłą kontrolą służb sanitarno - epidemiologicznych.
Termin przydatności do spożycia 12m-cy od daty produkcji ( aktualna partia maj 2012 )

NIE ZAWIERA KONSERWANTÓW

Wszystkie treści i zdjęcia są efektem mojej pracy i względem tego podlegają ochronie, zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich. Ich kopiowanie jest zabronione!
 

Wszystkie treści i zdjęcia są efektem mojej pracy i względem tego podlegają ochronie, zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich. Ich kopiowanie jest zabronione!

100%naturalna DIETA PROTEINOWA 500g - aż 3500ml


UWAGA! MOŻNA GRUPOWAĆ ZAKUPY DO JEDNEJ PACZKI OFEROWANE NA AUKCJACH POD NICKIEM agnaja ORAZ orga-mate !