nowa:
BLASZKA MIEDZIANA
cienka
grubość - 0,3 mm
w gatunku M1E
o wymiarach: 10 cm x 20 cm
Stosowana do wizualizacji przy konstrukcjach modelarskich
oraz np. do imitacji różnych części w modelarstwie - okuć, podłóg itp.
Jest dość plastyczna, można ją ciąć większymi nożyczkami.
Doskonale się lutuje.
W ofercie posiadamy również:
blaszki miedziane, mosiężne, z aluminium, z alpaki i brązu
a także:
wałki i płaskowniki miedziane, mosiężne, aluminiowe,
oraz siatki plecione miedziane, mosiężne, z brązu i nierdzewne
na odrębnych aukcjach.
(istnieje możliwość wystawienia aukcji blaszek o większych wymiarach - po uprzednim kontakcie mailowym)
Nadmieniamy, że blachy posiadają drobne zarysowania technologiczno-transportowe łatwe do usunięcia poprzez polerowanie mechaniczne pastą polerską " zieloną" do polerowania metali kolorowych i ich stopów.
UWAGA!
Towar w stanie nienaruszonym można zwrócić bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od daty zakupu. Kupujący odsyła towar na swój koszt.
Wysyłka następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Komentarz wystawiamy po otrzymaniu komentarza od kupującego mając pewność, że transakcja przebiegła pomyślnie i towar dotarł do kupującego. Cena wysyłki zawiera pokrycie kosztów poprawnego zabezpieczenia przesyłki oraz opłatę dla doręczyciela (Poczta Polska). Przy zakupach z kilku aukcji cena wysyłki uzależniona jest od masy - przy większej ilości (masie) towaru cenę wysyłki podaję w mailu.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowe.
Wystawiam rachunki.
___________________________________________________________________
Numer konta bankowego w mailu po dokonaniu zakupu.
__________________________________________________________________
|