|
e-mail:
[zasłonięte]@onet.eu
tel: 504 [zasłonięte] 117
tel: [zasłonięte]062 788 78
fax: [zasłonięte]062 786 77
Dział wysyłek :
[zasłonięte]@home.pl
tel: [zasłonięte]062 788 78 wew.3
|
|
Firma kurierska :
- 18 zł - płyta główna
( wpłata na konto )
|
|
|
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST :
NOWA PŁYTA GŁÓWNA
DO SERWERA
Renomowanej Firmy :
Oznaczenie płyty:
P/N : MB.R0703.004
MB.R0703.003
Dane techniczne:
Dla wydajności przetwarzania Server SE7520JR2 Board obsługuje do dwóch procesorów Intel ® Xeon ® z pomocą 800-MHz magistralę systemową oraz wybudowany Chipset Intel ® E7520.
Wiarygodne, podsystemu pamięci o dużej pojemności jest poprzez wsparcia dla sześciu dual-channel Zarejestrowani Błąd Correcting Code (ECC) dostępne gniazda DIMM DDR2 400 w konfiguracji i sparing z pamięci i mirroring.
Server SE7520JR2
Zarządu obejmuje również wszechstronny sieci poprzez dwa zintegrowane Intel ® PRO / 1000 Server Połączenia sieciowe i elastyczne i potężne I / O z dwoma slotów w obudowie 1U S3 wspieranie nowej generacji PCI Express *, jak i PCI i PCI-X.
Ponadto Intel Server Board SE7520JR2 zapewnia wysoce niezawodne i skalowalne pamięci dual-channel przez ATA 100 obsługuje do czterech urządzeń IDE, dwa kanały Serial ATA wsparcie RAID 0 i 1, i opcjonalny zintegrowany dwukanałowy kontroler Ultra320 SCSI z wbudowaną SCSI striping i mirroring.
Wreszcie, wiele technologii Intel serwera obsługiwanych w pomocy Board Server SE7520JR2 utrzymać stabilność systemu, upraszczając administracji, zarządzania i konserwacji.
Wejścia/ Wyjścia:
| Zewnętrzne porty USB |
2 |
| Połączenia wewnętrzne USB |
nagłówki do maksymalnie czterech zewnętrznych portów USB. |
| Obsługiwane standardy USB |
1.1 / 2.0 |
| VGA |
1 |
| Klawiatura / mysz |
Dwa porty PS / 2, 8240A zgodna |
| Serial Ports |
Jeden port szeregowy asynchroniczny RJ45 B DH10 10-pin wewnętrzny serial nagłówka. |
| Port równoległy |
n/a
|
| Informacje o procesorze: |
| Gniazdo procesora |
FC-mPGA |
| Obsługiwane procesory |
Intel ® Xeon ® |
| Thermal Solutions Obsługiwane |
Pasywny |
| System Bus Speed |
800MHz
|
|
|
SZANOWNI ALLEGROWICZE!
Na wpłatę oczekujemy do 7dni, chyba że sprawa została uzgodniona indywidualnie
Po tym czasie wysyłamy
przypomnienie, później wysyłamy formularz zwrotu prowizji!!!
Jeśli masz jakieś wątpliwości:
NIE LICYTUJ!!!
WAŻNE!!
Licytując akceptujesz bezwzględnie wszystkie warunki niniejszej aukcji. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - NIE LICYTUJ!
Aukcja Allegro jest formą umowy kupna - sprzedaży. Pamiętaj o tym, ponieważ Twoja wygrana w aukcji jest równoznaczna z jej zawarciem.!!!
UWAGA!!!
Wystawiamy Faktury VAT
Cena wylicytowana jest ceną BRUTTO!!!
R A T Y !!!
Oferujemy kompleksową obsługę "przez Internet" w systemach ratalnych Eurobank. Pozwoli Ci to na rozłożenie w czasie wydatku związanego z zakupem sprzętu.
Okres kredytowania wynosi od 6 do 36 miesięcy.
Wymagane dokumenty:
- dowód osobisty
- potwierdzenie dochodów
Sprawdź pełną oferte !!!
|
|