Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Śliczny zestaw karafka i kieliszki Art Deco Absynt

16-01-2012, 16:04
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 122.50 zł      Aktualna cena: 122.50 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2035655934
Miejscowość Sopot
Licytowało: 6    Wyświetleń: 294   
Koniec: 17-01-2012 21:15:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

OLŚNIEWAJĄCA KOBALTOWA ZASTAWA


Ten znakomity komplet polecam wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przyjemność płynącą z otaczania się pięknymi przedmiotami. Serwowanie w nim trunków uświetni niejedno spotkanie towarzyskie. Zapewniam, iż te kieliszki i karafka będą się rewelacyjnie prezentować w Państwa witrynie lub serwantce.

Przepiękny zestaw w stylu Art Deco, składający się z karafki i sześciu kieliszków. Zachwycająca karafka o okrągłym brzuścu i wydłużonej szyjce ma śliczną kobaltową nóżkę, uchwyt oraz korek. Dopełnieniem są klasyczne w formie kieliszki o kobaltowych stopkach.

Ten cudny komplet przeznaczony do likierów, nalewek a może absyntu, polecam Państwu jako wyrafinowaną ozdobę a zarazem niezwykle praktyczny przedmiot, doskonale nadający się na niebanalny prezent z klasą.

Stylowy i elegancki element dekoracyjny, świetny do jadalni, salonu, bufetu bądź gabinetu.

WYMIARY:

KARAFKA: WYSOKOŚĆ 31 CM, SZEROKOŚĆ OK. 14 CM,

KIELISZKI: WYSOKOŚĆ 8 CM, ŚREDNICA 4,5 CM.

Serdecznie zapraszamy do licytacji !!!

KONTAKT z nami pod nr tel. 603 [zasłonięte] 903

lub [zasłonięte]@wp.pl

Polecamy ten rewelacyjny przedmiot !!!

serdecznie ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.