Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Żelazko Tefal GV 8330 JAK NOWE

21-01-2012, 21:00
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 350 zł     
Użytkownik adamkrolczy_2010
numer aukcji: 2028526251
Miejscowość Zieluń
Wyświetleń: 132   
Koniec: 13-01-2012 18:55:24

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Marka: Tefal
Moc (W): 2200
Rodzaj stopy: Teflonowa
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Przedmiotem aukcji jest bardzo wysoki model w ofercie firmy Tefal - żelazko systemowe, generator , stacja pary Pro Express AntiCalc GV8330.

Jeśli masz wiele ubrań do prasowania i mało czasu, a do tego nie chcesz niepotrzebnie tracić - sił żelazko systemowe GC 8330 jest dla Ciebie. Jest ono połączeniem niezwykłej wydajności i niezawodności z najwyższą wygodą. Dzięki możliwości napełniania w dowolnym momencie podczas prasowania, tym wysokiej klasy żelazkiem można prasować przez wiele godzin. Jeśli z kolei potrzebujesz przeprasować coś na szybko - efekty będą piorunujące !!!

Nieprzerwany strumień pary i największa szybkość prasowania !

W systemie prasowania pod ciśnieniem para jest wytwarzana w oddzielnym urządzeniu, a następnie dostarczana do żelazka za pośrednictwem przewodu umożliwiając szybsze prasowanie dzięki dużo większej ilości wytwarzanej pary - ciągłe 120g/min. W danym momencie można prasować nawet kilka warstw (np. pościel, zasłony) Z kolei w przypadku delikatnych ubrań można je potraktować większą ilością pary w niższych temperaturach. Brak tradycyjnego zbiornika na wodę sprawia, że żelazko jest bardzo lekkie .

Nowa jakość prasowania - precyzja, szybkość, trwałość !!!

 

Parametry Techniczne i Wyposażenie:

 

  • Stopa żelazka Durilium,
  • Ciśnienie pary 5 barów,
  • Regulowana wydajność wytwarzania pary 0-120g/min,
  • Możliwość dolewania wody w trakcie prasowania,
  • Bardzo duży zbiornik wody o pojemności 1,8 l,
  • System oczyszczania bojlera z kamienia,
  • Funkcja Auto Stop - Strażak - powoduje wyłączenie systemu pozostawionego bez nadzoru,
  • EasyCord System - zapobiega gnieceniu tkanin przez kabel sieciowy,
  • Gotowość do pracy w ciągu zaledwie 2 minut,
  • Prasowanie w pionie,
  • Lock System ułatwiający przenoszenie całego systemu,

 

 

 

W razie pytań proszę dzwonić

661[zasłonięte]538