Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Żarówka H4 BOSCH HALOGEN - NOWA WROCŁAW PROMOCJA

23-01-2014, 11:08
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik speed_auto
numer aukcji: 3813627666
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 10   
Koniec: 18-01-2014, 14:46

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

WITAMY W

SPEED-AUTO

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

ŻARÓWEK H4 BOSCH 

RENOMOWANEJ FIRMY

BOSCH

NR PRODUCENTA: 1 987 [zasłonięte] 041

CENA: 9 PLN / SZTUKĘ


OPIS PRODUKTU:

Producent - BOSCH

Indeks - 1 987 [zasłonięte] 041

Moc znamionowa [W] -60/55

Napięcie [V]- 12

Typ trzonka- P43t-38

Typ żarówki - H4


NUMERY OE:

OSRAM: 64193

PHILIPS: 12342

Żarówki typu H4 stosowane są przeważnie w przednich światłach drogowych i mijania lub w światłach przeciwmgłowych. Halogenowe żarówki H4 firmy BOSCH oferowane są w wykonaniu zasilanym napięciem 12 voltów o mocy 60/55 woltów, a typ gniazda mocującego to P43T. Żarówki w wykonaniu Standard to duża intensywność generowanego światła i wysoka niezawodność. 

TUTAJ ZNAJDZIESZ INNE ŻARÓWKI Z NASZEJ OFERTY - KLIKNIJ

Wszystkie przedmioty na naszych aukcjach są nowe, nieużywane, oryginalnie zapakowane oraz posiadają dopuszczenia do obrotu w Polsce.

JEŻELI CHCESZ SIĘ UPEWNIĆ CZY PASUJE DO TWOJEGO AUTA – ZADZWOŃ TEL. (71) 79 80 921, TEL. (71) 79 80 922 KOM. 503 [zasłonięte] 062

DO KAŻDEGO ZAKUPU NA NASZYCH AUKCJACH DOŁĄCZAMY PARAGON A NA ŻYCZENIE FAKTURĘ VAT.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną części i akcesoriów do samochodów europejskich, koreańskich i japońskich.

TUTAJ ZNAJDZIESZ POZOSTAŁE PRZEDMIOTY Z NASZEJ OFERTY – KLIKNIJ

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości zamienniki, części oryginalne oraz materiały eksploatacyjne: oleje, płyny, tarcze, klocki, żarówki, akumulatory, wycieraczki.Wykwalifikowani pracownicy służą pomocą i poradą.


Dodano 2[zasłonięte]013-03 13:10
W PRZYPADKU ODBIORU OSOBISTEGO BARDZO PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY ZE SKLEPEM W CELU UZGODNIENIA TERMINU ODBIORU TOWARU