ŻARÓWKA AR111/GU10 150 LED 230V 600lm 7,0W CIEPŁA
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik ledeco_pl
numer aukcji: 3815873342
Miejscowość RADOM
Kupiono sztuk: 10    Licytowało: 3    Wyświetleń: 180
Koniec: 25-01-2014, 23:55
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rodzaj: LED
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
allegro
Zapraszamy do kontaktu z nami:
+48 798 [zasłonięte] 646
e-mail: [zasłonięte]@ledeco.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 8-18
Pozostałe dane kontaktowe:
LED ECO
ul. Topiel 61
26-600 Radom
- przelew na konto Raiffeisen Bank
- płatność on-line poprzez PayU
Raiffeisen Bank:
31 1750 [zasłonięte] 1[zasłonięte]1100000
2[zasłonięte]086 03
Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz kuriera DHL i UPS.
<
Przesyłka listowa polecona ekonomiczna
Przesyłka listowa polecona priorytet
Przesyłka listowa pobraniowa:
Przesyłka kurierska:
16
Przesyłka kurierska pobraniowa:
22,00
Dane techniczne
Typ gniazda GU10
Barwa światła biała ciepła 3000 K
Napięcie zasilania 230 V
Typ i ilość diód 150 szt. diod SMD 3528
Ilość Lumenów 600
Moc 7W
Odpowiednik żarówki 65 W
Szybka ochronna IP44 TAK
Kąt świecenia 120 stopni
Wysokość 75mm
Średnica 111 mm
Certyfikaty CE, RoHS
Klasa energetyczna A
Gwarancja 24 msc
AR111 GU10 150 LED 6W 230V SMD3528 CIEPŁA