Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ŁYŻKA CZYLI CHILLI [4DVD]

29-05-2012, 16:17
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 16 zł     
Użytkownik MarDuk_xxx
numer aukcji: 2331043515
Miejscowość Czarnowąsy
Wyświetleń: 12   
Koniec: 17-05-2012, 23:33

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: w folii
Liczba płyt w wydaniu: trzy i więcej
Rodzaj wydania: Wydanie specjalne, limitowane
Polska wersja językowa: napisy,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Łyżka czyli chilli - Pakiet [4DVD]

Ofiarowujemy waszym oczom zasadniczo prawie cały nasz dorobek. Od wczesnych produkcji fabularnych z ambicjami, do późniejszych pseudokumentalno-parafabularnych.Nie znajdą tu Państwo fimów o problemach wielodzietnych rodzin ze Śląska, o rozterkach wielkomiejskiej młodzieży w czasach transformacji, o stosunkach damsko-męskich ukazanych przez pryzmat romantycznej miłości, o złych ludziach mających trudne dzieciństwo, o problemach związanych z egzystencjalnym pytaniem: mieć czy miedź. Nie. Nic z tych rzeczy, chociaż, gdyby się nad tym głębiej zastanowić, to właściwie filmy te o tym traktują i jeszcze o przemijaniu. Przemijaniu młodości, wysportowanej sylwetki, czy gęstego owłosienia na głowie.
Jedno jest pewne: te filmy nie dadzą się Państwu żdżemnąć. A przy okazji, parafrazując Witkacego, kto się za te filmy obraża niech się sam za gówniarza uważa.

Życzymy miłego odbioru, najpierw ze sklepu, a potem z odbiornika telewizyjnego.

dźwięk: Dolby Digital 2.0 polski
napisy: brak
obraz: 4:3
region: 2


Stan płyty: Nowa w folii