Łyżka do minikoparek CATERPILLAR: 301.5/301.6/301.8.
Mocowanie:
średnica sworzni: 30mm
rozstaw osi sworzni: 125mm
szerokość ramienia: 105mm
Łyżka o wysokiej wytrzymałości, idealna do ciężkich prac w twardej ziemi, kamieniach, gruzie, również do rozbiórek. 80% łyżki wykonane jest ze stali HARDOX 450HB. Warto skorzystać z takiej okazji, ponieważ zakupiłem okazyjnie poprodukcyjne kawałki blachy Hardox - stąd też okazyjna cena tej łyżki! Jak widać na zdjęciach łyżka wyposażona jest w komplet zębów, noże boczne oraz 4 pasy ślizgowe u spodu. Szerokość w najszerszym miejscu wynosi 30cm.
UWAGA! WYKONAM INNE SZEROKOŚCI ŁYŻKI DO CATA JAK RÓWNIEŻ ŁYŻKI DO INNYCH MINIKOPAREK ZE STALI KONSTRUKCYJNYCH LUB Z HARDOXU. TEL: 791[zasłonięte]090
UWAGA! Pierwsze i drugie zdjęcie przedstawia łyżkę, której dotyczy aukcja. Łyżka jest gotowa - wysyłka w ciągu doby. Zdjęcie 3 pokazuje jak łyżki mojej produkcji pasują geometrycznie do koparki - tzn. czy otwierają się i zamykają prawidłowo.
Cena brutto. Wystawiam F-VAT.