7 godzin dla akumulatorków AAA o pojemności 850 mAh.
Ładowarka
ENERGIZER MAXI
+ 4 Akumulatorki Energizer Power Plus
R6 AA 2000mAh
Ładowarka Energizer® Maxi to podstawowa ładowarka do wszystkich urządzeń codziennego użytku w doskonałej cenie.
Przez 8 godzin ładuje dwa lub cztery akumulatorki AA lub AAA
Wskaźnik LED informuje o procesie ładowania akumulatorków
Automatyczny wyłącznik przerywa ładowanie by uniknąć przeładowania
Zasilana z gniazda sieciowego
Ładowarka Energizer® Maxi posiada certyfikat Energy Star
Ładowarką Energizer Maxi można bez problemu naładować akumulatory nowej generacji (Duracell StayCharge, Sanyo Eneloop, Energizer Extreme).
PRODUKT NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY
PRZED WYSYŁKĄ SPRAWDZANY POD WZGLĘDEM WIZUALNYM
WYSTAWIAMY PARAGONY LUB FAKTURY VAT !!!!
GWARANCJA 24 MIESIĄCE NA PODSTAWIE PARAGONU LUB FAKTURY VAT
MAXI jest niewielką, ale bardzo wydajną ładowarką. Cztery akumulatorki to ilość odpowiednia dla sporej gamy sprzętów elektronicznych – systemowych lamp błyskowych, aparatów kompaktowych, niektórych lustrzanek, przenośnych konsol, radia i wielu, wielu innych. Bez trudu załadujemy tu nie tylko paluszki; pasują również mniejsze AAA, co otwiera drzwi do uzupełniania mocy w kolejnych urządzeniach elektroniki konsumenckiej.
Pamiętaj, by akumulatorki zostały odpowiednio zamocowane. Dopuszczalne jest m.in. ułożenie ich jeden obok drugiego (gdy mamy do czynienia z czterema sztukami), ale przy dwóch sztukach obowiązują już pewne zasady. Akumulatorki powinno rozkładać się jeden obok drugiego, zaczynając od lewego bądź prawego boku. Producent radzi, by nie ustawiać ich na środkowych zatokach. Oczywistą sprawą jest też uważanie na oznaczenia polaryzacji, znane szerzej jako “plus i minus”.
Prostokątna bryła ładowarki to najbardziej praktyczny koncept, na jakim można rozmieścić wszystkie potrzebne elementy. Wysokiej jakości plastik, z jakiego zbudowano Energizer MAXI, umożliwił ograniczenie masy do niezbędnego minimum.
Czasy ładowania dla akumulatorów AA
5 godzin dla akumulatorków AA o pojemności 1300 mAh,
8 godzin dla akumulatorków AA o pojemności 2000 mAh,
9 godzin dla akumulatorków AA o pojemności 2300 mAh.
Czasy ładowania dla akumulatorów AAA
6 godzin dla akumulatorków AAA o pojemności 700 mAh,
7 godzin dla akumulatorków AAA o pojemności 850 mAh.
Opis akumulatorków dołączonych do ładowarki
4 x akumulatorki Energizer POWER PLUS
R6/AA Ni-MH 2000mAh
oznaczenia: HR6 / MIGNON
opis: akumulator niklowo-wodorkowy
napięcie [V]: 1.2
średnica [mm]: 14.5
wysokość [mm]: 50.5
Akumulatorki Energizer POWER PLUS zapewniają jednocześnie:
- maksymalną pojemność
- maksymalną liczbę cykli ładowania (wydłużoną żywotność)
- bardzo dobre utrzymywanie ładunku
Inne moje Aukcje z ładowarkami
Energizer !!!
Duże promocje na ładowarki Energizer.
Już dzis !!! Sprawdż moje inne aukcje.
Ceny są mniejsze niż na zdjeciach poniżej. !!!!!!!
Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen !!!
Jesteśmy w stanie zapewnić każdą ilość.
Tel. 74 [zasłonięte] 11
604 [zasłonięte] 348
e-mail: [zasłonięte]@o2.pl