Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

łańcuch serc dla Pawełka-aukcja charytatywna

16-01-2012, 22:14
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 5 zł     
Użytkownik dla_Pawelka
numer aukcji: 2042173339
Miejscowość Bydgoszcz
Wyświetleń: 33   
Koniec: 20-01-2012 22:24:11

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

szablon


 Aukcja ma status charytatywnej nadany przez Allegro. Środki zebrane ze sprzedaży zostaną w całości przeznaczone na operację naszego syna Pawła.

Paweł mimo swojej niepełnosprawności jest pogodnym nastolatkiem. Urodził się jako wcześniak, doznał wylewu do centralnego układu nerwowego czego efektem jest mózgowe porażenie dziecięce. Syn wymaga stałej systematycznej rehabilitacji. Do funkcjonowania potrzebuje drogiego specjalistycznego sprzętu. Paweł przeszedł całą serię bolesnych, skomplikowanych zabiegów ortopedycznych, całe miesiące spędził unieruchomiony w gipsie, a to nie koniec jego cierpienia. Brak możliwości poruszania się powoduje bolesne przykurcze mięśni, zwyrodnienia w stawach. Walczymy o zdrowie syna wszystkimi znanymi nam sposobami już od kilkunastu lat. Na to jednak potrzebne są środki. Niestety nasze finanse są bardzo ograniczone, wyczerpaliśmy już wszystkie możliwości pomocy ze strony rodziny, znajomych. Utrzymujemy się z pracy męża. Niestety, ja musiałam zrezygnować z pracy aby opiekować się Pawłem. Moją rolą stało się zdobywanie środków na leczenie Pawła. Obsługa aukcji charytatywnych to trudne zajęcie. A dodatkowo jeszcze wykonuję rękodzieło na aukcje dla Pawełka. To wciąż jednak mało...Aby zapewnić dostęp do specjalistycznej rehabilitacji, rocznie potrzebujemy kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Najtańszy cykl dwutygodniowej rehabilitacji kosztuje 3000 zł, godzina domowej rehabilitacji z masażem to wydatek 100 zł.

Wkrótce syna czeka kolejny zabieg. Paweł został zakwalifikowany do operacji nowoczesną metodą Ulzibata. Jest to metoda mało inwazyjna przez co mniej bolesna i co najważniejsze po operacji nie ma konieczności zakładania gipsu, a więc dziecko nie utraci umiejętności nabytych do tej pory, uniknie dodatkowego cierpienia i traumatycznych przeżyć. Nacięcie nadmiernie napiętego włókna ułatwi możliwość lepszego siedzenia. W tej chwili przykurcze uniemożliwiają prawidłową pozycję i powodują nieodwracalne zmiany w kręgosłupie i stawach kolanowych. Koszt to 9900 zł. Niestety NFZ nie refunduje tego typu zabiegów, gdyż jest to nowość w Polsce. Całość plus zakwaterowanie i wyżywienie musimy opłacić sami. Ortopedzi w Polsce niestety rozkładają ręce i wyznaczają wyłącznie terminy kolejnych wizyt, nie oferując żadnej pomocy żeby ulżyć naszemu dziecku.

Czas płynie nieubłaganie. Zwracaliśmy się do kilku fundacji z prośbą o pomoc, niestety większość nie odezwała się w ogóle. Z braku środków pomocy w leczeniu odmówiły nam w tym roku wszystkie większe znane fundacje. Jak zwykle zostaliśmy sami z naszymi problemami. Do tej pory zawsze mogliśmy liczyć na pomoc społeczności Allegro, za co serdecznie dziękujemy. Proszę pomóżcie nam po raz kolejny.

Nie pozwólmy, by na drodze do lepszej przyszłości synka, do życia bez bólu stanął brak pieniędzy na jego leczenie. Pomóż Pawłowi cieszyć się życiem.

Po szczegóły kliknij w serduszko: 
 Przedmiotem aukcji jest
maleńkie serduszko od Pawełka

wymiary ok. 70 x 80 mm
 
Każde serduszko to jedna cegiełka, którą będę odcinać po dokonaniu przez Państwa zakupu. 
Prosimy, okaż serce, dołóż swoją cegiełkę.
Zaznaczyłam odbiór osobisty, jesli jednak chcą Państwo otrzymać serduszko, nie ma najmniejszego problemu. Proszę o informację po dokonaniu zakupu.
Koszt wysyłki zgodny z cennikiem Poczty Polskiej.

Jeśli nie chcesz serduszka, a mimo to chcesz pomóc, dokonaj zakupu symbolicznie
lub wpłać dowolną kwotę na podane poniżej konto, pamiętając o dopisaniu nazwiska syna (Paweł Dura)w miejscu, gdzie piszemy za co jest wpłata.
Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje.
Może tam znajdziecie Państwo coś, co Was zainteresuje.


Kupując przedmiot pomagasz dziecku,
dokonując zakupu w formie cegiełki i pozostawiając przedmiot na kolejną aukcję,pomagasz podwójnie
i zwiększasz szansę na zebranie potrzebnych środków.


A może zechcesz podarować Pawełkowi coś ze swojej kolekcji?

Czasem w codziennej pogoni za dobrami materialnymi, nie dostrzegamy, że ktoś obok nas ma niecodziennie marzenia, marzenia o życiu bez bólu.
Nie bądźmy obojętni.

Jeśli nie chcesz brać udziału a aukcji, a chciałbyś pomóc, prosimy o dowolne wpłaty na subkonto synka w fundacji, bez konieczności licytowania.

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą

Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

13 1240 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0371110 [zasłonięte] 176008

tytułem (czyli za co jest przelew) cele statutowe nr 78

Nr 78 to numer synka w fundacji, zamiast niego można oczywiście podać imię i nazwisko syna, a więc Paweł Dura. Tylko tak opisany przelew trafi bez problemu na subkonto Pawełka.


Chętnie również przyjmiemy Państwa pamiątki na aukcje dla Pawełka.

Serdecznie dziękuję za każdą pomoc.