Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Łódka zanętowa HUNTER 650,skorupy OLIWKA!

05-01-2015, 7:47
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 550 zł     
Użytkownik Pro_Lam
numer aukcji: 4922650118
Miejscowość Krapkowice
Wyświetleń: 88   
Koniec: 05-01-2015 07:38:33

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 5.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Uwaga!


Na tej aukcji oferujemy skorupy, będące bazą do samodzielnej budowy łodzi zanętowej. Nie gotową łódkę! Pozostałe podzespoły, niezbędne do budowy gotowej łodzi znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.prolam.pl

w dziale "części i akcesoria". Zdjęcia oferowanych skorup poniżej.


Przed zakupem proszę o kontakt, w celu potwierdzenia dostępności danego koloru, bądź ustalenia terminu realizacji zamówienia.
.

..

Witamy na aukcji firmy ProLam

..

Hunter 650 to łódź zanętowa typu katamaran, z centralnie umieszczoną komorą zanętową. Zaprojektowana przy użyciu nowoczesnych programów inżynierskich, posiada niespotykany, bardzo oryginalny design, który przypadnie do gustu nawet najwybredniejszym nabywcom.


Na tej aukcji mogą zakupić Państwo skorupy łodzi zanętowej Hunter 650, przeznaczone do samodzielnej zabudowy. Samodzielne budowanie łodzi zanętowej znacznie obniża jej koszt oraz daje pewność, że będzie ona zbudowana tak, jak sobie Państwo tego życzą.

Hunter 650 jest to łódź do wywozu zanęty zaprojektowana i wykonywana wyłącznie przez firmę ProLam. Jest to łódź typu katamaran ze specjalnie zaprojektowanymi kadłubami półślizgowymi, przeznaczona do napędzania przy pomocy dwóch niezależnych silników elektrycznych dowolnej klasy, od 500 do 700, szybko lub wolno obrotowych. Przy zastosowania mocnych, szybko obrotowych silników, kształt kadłubów umożliwia pływanie w tzw. „półślizgu” (kadłub wychodzi z pułapki falowej) zachowując przy tym doskonałą zwrotność oraz stabilność.


Centralnie umieszczona komora zanętowa łodzi jest dzielona na 2 symetryczne części przy pomocy wyjmowanej przegrody, którą otrzymacie Państwo w zestawie z zakupionymi skorupami. Pojemność komory to ok. 8 litrów, a maksymalna ładowność łodzi (w zależności od ciężaru zastosowanego osprzętu) to 6 kg. Na tej aukcji oferowane są kadłuby w kolorze oliwkowym. W przypadku zamówienia większej ilości kadłubów jest możliwość wyboru koloru łodzi.


Kompozytowy kadłub
..

Skorupy wykonane zostały z wyjątkowo odpornego na urazy mechaniczne, oraz promieniowanie UV laminatu poliestrowo szklanego (nie ABS), w technologii jakiej wykonuje się pełnowymiarowe łodzie. Ponadto zastosowanie laminatu PS umożliwia naprawę nawet mocno uszkodzonych elementów.

Wysoka jakość wykonania
..

Każdy kadłub łodzi HUNTER 650 oraz montaż osprzętu, w przypadku zlecenia budowy gotowej łodzi, wykonywany jest własnoręcznie. Łodzie nie są produkowane masowo, lecz każda łódka, od momentu rozpoczęcia prac przy formowaniu kadłuba, po dostarczenie finalnego produktu do klienta, traktowana jest indywidualnie. Skorupy laminowane są ręcznie, elektronika programowana i lutowana jest przez człowieka, a gotowe łódki składane są zgodnie z kunsztem modelarskim. Takie postępowanie daje gwarancję najwyższej jakości i pozwala do minimum zredukować możliwość wystąpienia awarii, w trakcie późniejszej eksploatacji.

Łatwa zabudowa
..

Jeżeli zamierzasz składać łódkę samemu, Hunter 650 jest łodzią, przy której nie będziesz miał problemów z zabudową! Posiada bardzo przestronne pływaki o szerokości aż 140 mm, skorupy dostajesz nie sklejone, dzięki czemu w trakcie pracy masz swobodny dostęp do pływaków i pokładu, a jeżeli nie czujesz się pewnie w wykonywaniu otworów w poszyciu kadłuba, w cenie 80 zł zrobimy za Ciebie! Według naszych szablonów wykonamy otwory pod diody LED (średnica ok. 7,8 mm, łatwo dopasować pod diody 8 mm oraz diody 5 mm z oprawkami), wytniemy otwory inspekcyjne w pokładzie oraz zamontujemy klapy boczne. Jeżeli zamówisz uchwyt do łodzi również go zamontujemy! Jedyne co zostanie w Twojej kwestii, to wykonanie otworów pod wały napędowe oraz halogen.

..

Co ważne, już nie musisz szukać podzespołów po całym Internecie, płacąc wielokrotnie za przesyłkę. Na naszej stronie internetowej www.prolam.pl znajdziesz wszystkie podzespoły, potrzebne do zbudowania gotowej łódki, a wysłać je możemy razem ze skorupami. Wszystkie oferowane tam części są to podzespoły, które sami stosujemy przy budowie łodzi dla klientów. Są to elementy zaprojektowane specjalnie do łodzi zanętowych a nie, jak przeważnie bywa do samolotów, samochodów i pływających modeli redukcyjnych.

Produkt Polski
..

Firma ProLam jest wyłącznym producentem łodzi Hunter 650. Łódka jest w 100% produktem polskim od projektu po wykonanie. Gwarantuje to Państwu łatwy i szybki kontakt, oraz umożliwia odbiór osobisty łódek wprost od producenta.

Parametry techniczne:


Materiał laminat poliestrowo-szklany
Kolor oliwkowy (RAL 1020)
Wymiary (dł x szer x wys) 650 x 550 x 320 mm
Pojemność komór ok. 8,5 l
Ładowność ok. 6 kg
Waga 4 kg