Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Ósma wyspa, czyli tajemnice Qanarii - Antonius

19-01-2012, 13:38
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 35 zł     
Użytkownik book24
numer aukcji: 1998827572
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 9   
Koniec: 14-01-2012, 1:35
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Book24 - księgarnia internetowa serdecznie wita na swoich aukcjach w serwisie Allegro.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakupu.
O nas

Kupując u nas masz pewność co do jakości zakupionego towaru, oraz szybkiej przesyłki.
Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, staramy się, aby nasz klient był w 100% usatysfakcjonowany.

Każdą paczkę starannie pakujemy w tekturowe pudełko lub kopertę bąbelkową, tak aby w stanie nienaruszonym dotarła do odbiorcy.

Dane Kontaktowe

Po wylicytowaniu przedmiotu koniecznie wypełnij formularz dostawy, jeśli masz dodatkowe pytania napisz e-maila.

Book24 - księgarnia internetowa al.Solidarności 117 lok.406
00-140 Warszawa

e-mail: [zasłonięte]@book24.waw.pl
pon-pt: 9-18

Numer konta:
951[zasłonięte]200400[zasłonięte]70234[zasłonięte]730 (mBank)
501[zasłonięte]555811[zasłonięte]45200[zasłonięte]594 (Inteligo)



Ósma wyspa, czyli tajemnice Qanarii
Antonius Richard A.

Dodatkowe informacje

  • ISBN:978[zasłonięte][zasłonięte]18370
  • liczba stron: 632
  • Okładka: twarda z obwolutą
  • Wydawnictwo: Videograf II
  • Wymiary: 146 x 205 mm
  • Rok wydania: 2009
  • Opis

    Qanaria to mityczna Ósma Wyspa na Atlantyku, zanurzająca się co kilkadziesiąt lat w innym wymiarze, na której żyją potomkowie Atlantydów. Wyruszyła tam europejska ekspedycja, która miała zbadać florę i faunę wyspy oraz język jej mieszkańców - atlango. Niestety, nikt z niej nie powrócił... Marcin, syn jednego z uczestników wyprawy, wiedzie nudne życie ucznia. Zakłada stronę internetową, na której opowiada o ekspedycji ojca. Pewnego dnia jego mama niespodziewanie wygrywa wycieczkę na tajemniczą, słoneczną wyspę... Jadą tam wraz z Nikodemem Clippertonem, znawcą labiryntów i dawnym przyjacielem taty Marcina. Na miejscu okazuje się, że wyspa, na której toczy się walka o władzę, jest pełna niebezpieczeństw. Marcin staje przed wielkim wyzwaniem - czy uda mu się uratować mamę, Nikodema i Qasilindę, córkę prezydenta Qanarii, z rąk brutalnego generała Qadolfa? Czy rozwiąże zagadkę i odkryje skarb Diablopirata? Zanim to nastąpi, Marcin musi pokonać liczne przeszkody, jak chociażby olbrzymie mięsożerne kameladony... Pasjonująca powieść fantasy dla czytelników z wyobraźnią. Książka przeznaczona głównie dla młodzieży, może zainteresować także dorosłego czytelnika.

    [zasłonięte]@book24.waw.pl - Book24 - księgarnia internetowa