Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

[TG] Operation Flashpoint Dragon rising Red river

24-04-2014, 11:06
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 22.90 zł     
Użytkownik Tanie--Granie
numer aukcji: 4140821681
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 3   
Koniec: 24-04-2014 10:56:55

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Dodatkowe informacje: Folia
Granice wiekowe: Dla młodzieży, Dla dorosłych
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captchaMOJE AUKCJE | KOMENTARZE | DODAJ DO ULUBIONYCH | O MNIE

GameBook Operation Flashpoint ZE

Dystrybutor: CD Projekt / GameBook
Dostępność: dostępny (wysyłka w 24h)
Nośnik: 1xDVD
Kategoria wiekowa: 18+
Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)
Wydanie: GameBook

skład pakietu:
  1. Operation Flashpoint: Dragon Rising
  2. Operation Flashpoint: Red River

GAMEBOOK to seria wydawana przez CDP.pl - każde wydanie składa się z książki w twardej oprawie zawierającej interesujące artykuły i grę na PC. Oprócz nich gracz otrzymuje także ilustrowane poradniki na temat kulis powstania danego tytułu.

Operation Flashpoint: Dragon Rising to kolejna odsłona serii taktycznych gier akcji, ukazanych z perspektywy pierwszej osoby, zapoczątkowanej w 2001 roku. Wówczas na rynku zadebiutowała produkcja zatytułowana Operation Flashpoint: Cold War Crisis, a rok później ukazał się dodatek o nazwie Resistance. Obie gry stworzyła firma Bohemia Interactive –;;;;;; za powstanie Dragon Rising odpowiada natomiast Codemasters.

Mamy tutaj do czynienia nie z dynamiczną zręcznościówką, lecz symulacją, przeznaczoną dla bardzo wymagających fanów tego typu gier. Gracz wciela się w postać jednego z żołnierzy, którzy zostali wysłani do Azji na wyspę Skira, gdzie ich zadaniem jest wykonanie tajnej misji, polegającej na pokonaniu chińskich wojsk, okupujących wspomniany teren, wyposażony w złoża ropy naftowej.

Autorzy oddali do dyspozycji graczy bardzo rozbudowany świat gry, którego powierzchnia wynosi aż 220 kilometrów kwadratowych. Został on wiernie odwzorowany przy wykorzystaniu rozmaitych zdjęć satelitarnych. Oprócz tego użytkownik może skorzystać z autentycznych rodzajów broni, wśród których znajdzie aż siedemdziesiąt różnych giwer, a także z rozmaitych maszyn bojowych.

Operation Flashpoint: Dragon Rising oferuje także możliwość zabawy w trybie rozgrywki wieloosobowej, gdzie na jednej mapie może jednocześnie rywalizować między sobą 32 graczom podzielonym na dwa 16-osobowe zespoły. Dostępna jest także kooperacja dla 8 entuzjastów wirtualnych zmagań.

Operation Flashpoint: Red River to kolejna odsłona znanej serii gier akcji przedstawionych z perspektywy pierwszej osoby. Za produkcję odpowiada wewnętrzne studio należące do Codemasters.

Operation Flashpoint: Red River przenosi nas na teren Tadżykistanu, państwa w Azji, gdzie bierzemy udział w kolejnych zadaniach, opowiadając się po stronie Stanów Zjednoczonych oraz Ludowego Ruchu Wyzwolenia.

Do dyspozycji graczy oddano pole bitwy charakteryzujące się rozmiarem 200 kilometrów kwadratowych, składającym się zarówno z otwartych przestrzeni, jak i zabudowanych terenów. Znajdziemy na nim m.in. sprzęt poległych towarzyszy broni, jak również natrafimy, rzecz jasna, na przeciwników.

Autorzy Operation Flashpoint: Red River poczynili pewne zmiany w kwestii rozgrywki. System strzelania przypomina bardziej ten znany z Call of Duty niż z pierwszych odsłon Operation Flashpoint. Uproszczono również system wydawania rozkazów. Zadbano także o usprawnienie algorytmów odpowiadających za zachowanie naszych wrogów i sojuszników.

Operation Flashpoint: Red River zawiera tryb multiplayer oferujący rozmaite opcje zabawy, w tym kooperację. Gracz może wybrać jedną z kilku klas postaci rifleman, grenadier, scout oraz auto rifleman. Każda postać charakteryzuje się unikatowymi zdolnościami i atrybutami.

.
KONTAKT

Zobacz nasze inne aukcje. Kupując u nas kilka przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko raz!