|
[zasłonięte]@malako.pl
+48 [zasłonięte] 103 629 (pn-pt 10-19)
|
|
1. Osoby bez komentarzy, z kontem "Junior" lub bez numeru telefonu czy imienia i nazwiska w danych wysyłkowych obowiązuje wpłata pełnej sumy przed wysyłką
2. Po wylicytowaniu przedmiotu prosimy o informację o sposobie płatności i potwierdzenie adresu przez Formularz dostawy i płatności.
3. Obojętnie ile kupisz, za przesyłkę płacisz raz.
4. Czas oczekiwania na przygotowanie towaru do odbioru osobistego - do 24 godzin roboczych |
|
|
Alior Bank S.A. 43 2490 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0050000 [zasłonięte] 232578
Dane do przelewu:
WEB2NET
ul. Jarzynowa 30
52-214 Wrocław
|
|
|
PUNKT ODBIORU OSOBISTEGO
(po przygotowaniu towaru):
Wrocław, Jarzynowa 30
pn, śr, czw, pt 17.30-19.00
pn-pt 11.00-13.00
|
|
|
ADAMIGO ZESTAW EDUKACYJNY W DOMU
Zestaw edukacyjny W domu składa się z 4 plansz, a także 40 plakietek z przedmiotami, które możesz znaleźć w poszczególnych pomieszczeniach w swoim domu. Dzieci po kolei analizując swój rysunek, dobierają elementy pasujące do swojej planszy. Zestaw edukacyjny W domu uczy myślenia, rozwija zdolność kojarzenia, identyfikowania poszczególnych przedmiotów i ich przeznaczenia.
Oddając w ręce Twojego dziecka tą grę nie tylko dostarczysz mu wspaniałej zabawy, ale być może zachęcisz do pomocy w domu, dzięki czemu zyskasz małego pomocnika.
Zestaw edukacyjny W domu to wspaniała zabawa, ćwicząca spostrzegawczość, koncentrację i logiczne myślenie.
Zestaw gry zawiera:4 plansze,40 sztywnych plakietek.
| wiek od 6 lat |
| wymiary op. 27,5x18,5x3,5 cm |
|