Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

[K&K] Liście winogron słoik - 2,4 kg/1,3 kg

26-07-2014, 23:39
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 32 zł     
Użytkownik KrabiKreweta
numer aukcji: 4430714309
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 9   
Koniec: 26-07-2014, 23:03
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Krab&Kreweta
Firma AlpiPro
ul. Św. Antoniego 15
50-073 Wrocław

mail: [zasłonięte]@krabikreweta.pl
Preferujemy płatności PayU z allegro lub wpłaty na nasz rachunek bankowy w mBanku:

33 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 572036
Koszty wysyłki paczki są stałe i dla paczki do 30 kg wynoszą zawsze 14,02 zł. Przesyłki wysyłane są przez firmę kurierską COMPASS.
Kupując na naszych aukcjach zgadzasz się na postanowienia naszego regulaminu znajdującego się w zakładce  O Nas. Pragniemy zauważyć, że regulamin ten obowiązuje obydwie strony.
Witamy na naszej aukcji! 
Na tej aukcji Krab&Kreweta poleca i zaprasza do zakupu Liści Winogron w słoiku w zalewie z wody. Liście te są niezbędnym elementem doskonałych gołąbków lub innych potraw, które możemy zawinąć w liście. Będą również doskonale wyglądać jako przystrojenie pater itd.

Cena dotyczy jednego słoika liści winogron waga netto liści po odsączeniu wynosi 1300 g.

Producentem tych wspaniałych liści winogron jest turecka firma BAKTAT.

Data przydatności do spożycia: 08.2016 r.

Zapraszamy do współpracy Restauracje, Bary, Hotele,...jesteśmy w stanie dostarczyć dowolną ilość produktów oferowanych na naszych aukcjach na terenie miasta Wrocław i Warszawa.


Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje