Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

[EMARKT] PLANETA MAŁP (2001) (DVD)

08-02-2014, 22:42
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 31.77 zł     
Użytkownik eturystyka
numer aukcji: 3871424227
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 3   
Koniec: 08-02-2014, 22:26

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: w folii
Licencja do wypożyczania: Bez licencji
Rodzaj wydania: Wydanie pełne

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


Ceny zawierają VAT 23%

Towar pakujemy w bezpieczne tekturowe pudełka!

Na ŻYCZENIE rozpakowujemy płyty, filmy oraz gry i zabezpieczamy dodatkowo folią

PUNKT ODBIORU OSOBISTEGO
(po przygotowaniu towaru):

Wrocław, Jarzynowa 30

(pn, śr, czw, pt 17.30-19.00
pn-pt 11.00-13.00)

PYTANIA O DOSTAWĘ:
[zasłonięte]@emarkt.pl

PYTANIA O AUKCJE:
[zasłonięte]@emarkt.pl

REKLAMACJE:
[zasłonięte]@emarkt.pl



tel. 794 [zasłonięte] 629 (pn-pt 10-19)
Pytania o dostawę i reklamacje prosimy wysyłać mailowo.
RACHUNEK BANKOWY:
43 2490 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0050000 [zasłonięte] 232578 w Alior Bank

Dane do przelewu:
WEB2NET
ul. Jarzynowa 30
52-214 Wrocław

1. Osoby niezarejestrowane lub bez komentarzy lub z kontem "Junior" lub bez numeru telefonu czy imienia i nazwiska w danych wysyłkowych obowiązuje wpłata pełnej sumy przed wysyłką

2. Po wylicytowaniu przedmiotu prosimy wypełnić Formularz dostawy i płatności.

3. Koszt przesyłki jest niezmienny, taki jak w aukcji.


4. Czas oczekiwania na odbiór osobisty to przybliżony czas realizacji podany w aukcji

PLANETA MAŁP (2001) (Planet Of The Apes) (DVD)

Jest rok 2029. Podczas międzygalaktycznej misji jeden ze statków, traci kontakt z macierzystą stacją kosmiczną OBERON i znika z radarów. W czasie poszukiwań inny statek pilotowany przez kapitana Leo Davidsona (Mark Wahlberg - Boogie Nights, Gniew Oceanu) wpada w pętlę czasu i rozbija się na porośniętej dżunglą planecie trochę przypominającej Ziemię... Trochę, bowiem rządzą nią inteligentne małpy, ludzie zaś zostali sprowadzeni do roli niewolników. Schwytany przez małpy Leo ucieka dzięki pomocy Ari (Helena Bonham Carter - Podziemny krąg, Pokój z widokiem) i wraz z grupą ludzi i zbuntowanych małp, niezadowolonych z rządów despotycznego Thade'a (Tim Roth - Pulp Fiction, Wściekłe psy) dąży do nawiązania kontaktu ze stacją OBERON aby jak najszybciej wrócić do domu. W czasie podróży zmienia jednak zdanie, poznaje lepiej swoich przewodników i dokonuje niezwykłego odkrycia. Teraz, uzbrojony w nowe informacje Leo staje na czele rebelii przeciwko przeważającym siłom małp, która może mieć tylko jedno zakończenie - wolność, lub całkowite unicestwienie rodzaju ludzkiego. Dodatki:
  • bezpośredni dostęp do scen,
  • komentarze twórców Informacje:
    Rok premiery: 2001
    Łączny czas: 116 min.
    System nagrania: Dolby Digital 5.1, DTS 5.1 angielski
    napisy: polskie
    obraz: 16 : 9 - 2,35 : 1
    Wydawca: Imperial
    Reżyseria: Tim Burton
    W głównych rolach: Mark Wahlberg, Tim Roth, Helena Bonham Carter, Michael Clarke Duncan, Kris Kristofferson
  • TOWAR JEST NOWY, ORYGINALNY, ZAFOLIOWANY, NIEUSZKODZONY, NIE Z GAZETY (100% PEŁNE WYDANIE)

    Zdjęcia okładek na aukcjach mogą niekiedy minimalnie odbiegać od oryginału - dystrybutorzy zastrzegają sobie prawo do zmian.

    Zapraszam także na inne moje aukcje (eturystyka):
    Inne aukcje| Strona o mnie| Komentarze| Zadaj pytanie © sellhelp