Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ZJAWISKOWY ŚWIECZNIK W STYLU ART DECO VERONESE

04-02-2015, 22:35
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 139 zł     
Użytkownik marcyr
numer aukcji: 5029059222
Miejscowość Zgierz
Wyświetleń: 14   
Koniec: 04-02-2015 21:55:04

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Kupując kilka przedmiotów oszczędzasz na kosztach przesyłki.
Opis
Zjawiskowy Świecznik z Figurami Tancerek w Stylu ArtDeco Veronese
Świecznik z figurami tancerek w stylu Art Deco.
Dwie figurki klęczących kobiet podtrzymuja pojemniczek na świecę.

Piękna kompozycja na owalnej podstawie, różnorodność motywów zdobniczych.

Przedmiot bardzo elegancki jako stylowy upominek przy różnych okazjach.

Konglomerat ceramiczno-alabastrowy pokryty warstwą brązu.

Wymiary: ok. 19 x 8 cm, wysokość ok. 17 cm.
 
Galeria
 
Kontakt
ArtDecor International
ul. Wschodnia 29
95-100 Zgierz
tel. / fax +48 42 [zasłonięte] 95

Płatności
Dane do przelewu:
PKO BP
61 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]4400002 [zasłonięte] 009359

Czas na dokonanie wpłaty to 7 dni. Po tym okresie wysyłamy do Państwa przypomnienie, a następnie po kolejnych siedmiu dniach ( w przypadku dalszego braku wpłaty ) występujemy do serwisu alle o zwrot prowizji od sprzedaży.

Jeśli biorą Państwo w kilku aukcjach i chcą poczekać z wpłatą do ich zakończenia prosimy o kontakt e-mailowy, ktory jest dla nas równiez bardzo ważny we wszystkich innych sprawach (pytania, informacje o przesunieciu terminu wysyłki z uwagi na wyjazdy służbowe, rodzinne itp.)

Szczegółowe informacje dotyczące tytułu wpłaty oraz płatności wysyłane są w automatycznym potwierdzeniu zakupu po zakończonej aukcji.
Wysyłka
Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przesyłki były starannie i dokładnie zapakowane (typu: folia bąbelkowa, taśma stretch, taśma przezroczysta, styropian) i dotarły do Państwa w stanie nienaruszonym. Każdy przedmiot przed wysłaniem i spakowaniem jest dokładnie sprawdzany. Przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich oraz transportem firmowym. Reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych podczas transportu rozpatrywane są na podstawie protokołu szkody spisanego w obecności doręczyciela i przesłanych fotografii uszkodzonego przedmiotu.

Koszt wysyłki jednego przedmiotu podany jest w treści oferty. W przypadku zakupów łączonych koszt przesyłki ustalany jest indywidalnie. Przedmioty do przesyłki łączonej można gromadzić do 7 dni od daty pierwszego zakupu.

Dodatkowe informacje
Symbol produktu: WU827
Informacje
Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów)umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich,autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana,reprodukowana,ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www.Nie może tez być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi,mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autorajest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.
ArtDecor International. All Rights Reserved.

ZJAWISKOWY ŚWIECZNIK W STYLU ART DECO VERONESE