Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zimne poddasze naprawa ocieplenia ekofiber blowin

04-12-2014, 4:51
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 29 zł     
Użytkownik KupiecW
numer aukcji: 4818031868
Miejscowość Bisztynek
Zostało sztuk: 100    Wyświetleń: 214   
Koniec: 04-12-2014 04:57:41

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

DANE KONTAKTOWE
TELEFON 696-[zasłonięte]-868


ZASIĘG DZIAŁANIA: Cały kraj z naciskiem na Warmię i Mazury

 

KONTAKT OD 8-20

ZAPRASZAMY !!!

DANE DOTYCZĄCE PRZESYŁKI

Odbiór osobisty - free

FORMY PŁATNOŚCI
PRZELEW/PŁACĘ Z ALLEGRO

 

OSZCZĘDZAJ – PŁAĆ NIŻSZE RACHUNKI ZA OGRZEWANIE

Docieplanie metodą blow-in insulation - czyli wdmuchiwanie granulatu celulozy to metoda pozwalająca na docieplenie takich przestrzeni jak:

- poddasza, (użytkowe i niużytkowe - również kompleksowo w nowobudowanych domkach)
- skosy dachu – połacie dachowe, (w mieszkaniach na poddaszu i domkach - od wewnątrz – przez małe otwory lub od góry)
- stropy i stropodachy,
- podłogi,
- ściany działowe i zewnętrzne (np. w kanadyjkach)
- wszelkie trudnodostępne przestrzenie wymagające docieplenia,

- ściany zewnętrzne szczelinowe (również granulatem styropianu),


Metoda wdmuchiwania pozwala również na naprawę źle wykonanych dociepleń - likwidację mostków termicznych poprzez uzupełnienie przestrzeni pomiędzy istniejącą izolacją z wełny mineralnej a płytą k-g - powstaje wtedy ciągła warstwa izolacji celulozowej.

Metoda jest szybka (nawet 100m2 w jeden dzień) , czysta (niewielkie ilości pyłu przy wierceniu otworów i wdmuchiwaniu) i mało inwazyjna (otwory 4cm - zaklejane przez nas - od wewnątrz – często całkowicie bezinwazyjna – przy dostępie do skosów „od góry” – od strony strychu) - idealnie sprawdza się w zamieszkanych pomieszczeniach.


Polecamy docieplenia celulozą - ekologicznym materiałem o świetnych właściwościach cieplnych (współczynnik cieplny 0,037 – 0,040) dźwiękoszczelnych, ogniochronnych (celuloza jest praktycznie niepalna - nasączona jest kwasem borowym) - celuloza jest również odporna na grzyby i szkodniki oraz świetnie radzi sobie z wilgocią.


Ceny zależą od rodzaju i wielkości powierzchni oraz lokalizacji.


GWARANTUJEMY NATYCHMIASTOWY WZROST TEMPERATURY W DOCIEPLANYCH POMIESZCZENIACH !!!

Działamy na terenie całej Polski z naciskiem na Warmię i Mazury.


Zapraszamy do zapytań.


696 [zasłonięte] 868


Wygraj z zimnem - oszczędzaj na ogrzewaniu – płać niższe rachunki za opał - popraw Swój komfort.


(Obniżenie o 1 stopień temperatury w mieszkaniu lub domu owocuje zmniejszeniem zapotrzebowania na energię cieplną o 5-6 proc. rocznie – wynika z szacunków Home Broker. )

 

Zapytaj o wolne terminy.


Cena na aukcji to cena za m2 swobodnego nadmuchu celulozy z gęstością 25kg/m3 warstwy 15cm.

 

Średni koszt naprawy docieplenia - uzupełnienia izolacji celulozą - dla mieszkania/domku o powierzchni poddasza/skosów ok. 100m2 to 2500 - 3000 pln brutto

Informacje ze strony producenta:

„Celuloza - powstaje z makulatury z gazet codziennych, najpierw sortowanej, następnie rozdzieranej i rozdrabnianej aż do uzyskania postaci izolujących płatków celulozy. Cały proces ogranicza do minimum zużycie energii i wody. Produkcja celulozy jest przyjazna środowisku – w przeciwieństwie do procesu wytwarzania konwencjonalnych izolacji.

Sama celuloza jest produktem łatwopalnym i wrażliwym na działanie szkodników oraz grzybów. Żeby uodpornić nasz produkt izolacyjny na działanie ognia i insektów, dodajemy do niego wodorotlenek glinu i kwas borny. Do celulozy bez boru dodajemy w ich miejsce ortofosforan (V) amonu i Fungotaninę, ekstrakt taniny otrzymywanej z kory drzew. Dzięki zaawansowaniu naszej technologii produkcji materiału izolacyjnego, zmniejszyliśmy udział tych dodatków do mniej niż 10%. Są one biodegradowalne i przyjazne środowisku i dlatego nasz materiał celulozowy może być kompostowany.

Celuloza jest instalowana w budownictwie jedno i wielorodzinnym jako materiał dociepleniowy i dźwiękoizolacyjny. Jest również stosowana w budynkach biurowych i przemysłowych.

Docieplenie wełną celulozową isofloc F wykonywane jest w technologii pneumatycznej przy użyciu maszyn do wdmuchiwania. Technologia wdmuchiwania zachowuje ciągłość warstwy izolacyjnej, szczelnie wypełnia przegrodę i eliminuje występowanie mostków termicznych i konwekcyjnych.

Technologia pneumatycznej instalacji celulozy umożliwia wdmuchiwanie wełny celulozowej jako izolacji:

stropodachów; połaci dachów płaskich; skosów połaci dachowych, w tym skosów poddaszy użytkowych; stropów i podłóg; ścian wewnętrznych, w tym ścianek działowych; ścian zewnętrznych.


Praktyka wyróżnia trzy podstawowe metody montażu wełny celulozowej:

otwarte nadmuchiwanie materiału na poziomych powierzchniach płaskich (np. w przestrzeni stropodachu); stosujemy gęstość zasypową 25 kg/m3.
wdmuchiwanie wewnątrzszczelinowe, czyli wdmuchiwanie w zamknięte przegrody, np.: za płyty z karton-gipsu na skosach poddasza lub między płyty gipsowo-kartonowe w ściankach działowych. W przegrody o nachyleniu do 45 st. wdmuchujemy z gęstością zasypową 40 kg/m3. Podczas docieplania ścian stosujemy gęstość 44 kg/m3. Przy tak skompresowanym materiale nie występuje zjawisko osiadania.
natryskiwanie metodą na mokro (np.: na łuki kopuł w kościołach lub na ściany i stropy w domach szkieletowych drewnianych) z użyciem dysz natryskowych, wody i niekiedy kleju; celuloza nakładana jest z gęstością do 35 kg/m3.”

 

  

DOCIEPLAMY ŚCIANY SZCZELINOWE GRANULATEM STYROPIANU!!!!

 

 

ekofiber - isofloc - ekovata - celuloza granulowana - wełna granulowana -rockwool - URSA - isover - knauf - paroc - xfloc - thermofloc - połać dachu - docieplanie - wdmuchiwanie - granulat styropianu - poddasze

 

 

OLSZTYN: Redykajny, Dywity, Dajtki, Gutkowo, Jaroty, Brzeziny; Barczewo, Biskupiec, Olsztynek, Bartoszyce, Ostróda, Iława, Kętrzyn, Barciany, Korsze, Reszel, Gietrzwałd, Stawiguda, Dobre Miasto, Orneta, Dorotowo, Lidzbark Warmiński, Bartąg, Klebark, Klewki, Kolno, Bisztynek, Jeziorany, Giżycko, Mrągowo, Mikołajki, Morąg, Pasłęk, Nidzica, Mława, Wielbark, Dźwierzuty, Pasym, Pisz, Węgorzewo, Tomaszkowo, Dorotowo, Majdy, Klewki, Purda, Pasym, Jonkowo, Łukta, Świątki, Miłakowo, Pieniężno, Braniewo, Sępopol, Górowo Iławieckie, Piecki, Myszyniec, Przasnysz, Grudusk, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Działdowo, Lidzbark Welski, Brodnica, Lidzbark, Kadzidło, Ostrołęka, Łyse, Orzysz, Ryn, Młynary, Frombork, Elbląg, Tolkmicko, Dzierzgoń, Sztum, Zalewo, Kwidzyn, Prabuty, Szum, Kisielice, Łasin, Grudziąc, Jabłonowo Pomorskie, Górzno, Żuromin, Ruciane-Nida, Biała Piska, Szczuczyn, Grajewo, Olecko, Goldap, Augustów, Lembruk, Marcinkowo, Sorkwity, Bęsia, Czerwonka, Rozogi, Barczewko, Lutry, Słupy, Giedajty, Warkały, Sząbruk, Biesal, Jedwabno, Waplewo, Szyldak, Gierzwałd, Dąbrówno, Dąbrowy, Kajkowo, Sątopy Samulewo, Sztum, Warszawa, TrójmiastoMamy jeszcze kilka wolnych terminów w grudniu i w styczniu - dla klientów, którzy zdecydują się na wykonanie usługi do końca grudnia proponujemy rabat 5% !!!! - powołaj się na allegro.