Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ZIMĄ NA GRZYBY - PORADNIK (ebook) - R. Makowsk Hit

29-02-2012, 0:05
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 5 zł     
Użytkownik turmak
numer aukcji: 2081288355
Miejscowość Ostrołęka
Wyświetleń: 19   
Koniec: 09-02-2012 15:23:39
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

ZIMĄ NA GRZYBY!


Ryszard Makowski

Grzyby, zimowe grzybobranie, survival, przepisy kulinarne, nalewki, porady itp.- Poradnik, jakiego jeszcze nie było (ebook w wygodnym formacie PDF)!

Jeśli lubisz zimowe wędrówki po lesie, albo chciałbyś zadziwić swoich imieninowych lub świątecznych gości oryginalną potrawą, samodzielnie przyrządzoną ze świeżych, zimowych grzybów – to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie!!!

1) Znajdziesz w nim dokładne opisy oraz kolorowe zdjęcia wielu cennych (smakowo i zdrowotnie), zimowych grzybów, o których inni nawet nie słyszeli.
2) Poznasz ciekawe przepisy na różne smaczne, grzybowe potrawy oraz świetnie harmonizujące z nimi nalewki.
3) Będziesz mógł wypróbować wiele praktycznych porad, które dobrze zabezpieczą i ułatwią Ci zimowe wędrówki, nawet w trudnym, nieznanym terenie.
4) Być może spontanicznie się uśmiechniesz lub zadumasz, czytając wplecione w ten poradnik – dygresje.


5) No i po przeczytaniu ( czy też praktycznym wykorzystaniu) tego poradnika, wcale nie musimy się rozstać. Możesz przecież zawsze zajrzeć na moją stronkę: www.rysmak.jasky.pl lub sięgnąć po jakąś inną moją książkę, taką jak:

- „Za murami poprawczaka”
- „Z rodzinnego gniazda” lub
-„Wiersze dla żony”


Jest jeszcze jedno istotne pytanie: czy warto jest biegać zimą z laptopem po lesie, skoro można też sobie zamówić tradycyjną (czyli papierową) wersję tego poradnika? Odpowiem tu prosto i szczerze – nie warto! Z laptopem – nie! Ale… ale można przecież wgrać ten poradnik do znacznie wygodniejszego czytnika, tableta lub smartfona, albo po prostu – wydrukować na luźnych kartkach interesujące Cię zdjęcia oraz opisy i wraz z kanapką, schować je do kieszeni, a potem śmiało z nich skorzystać w terenie. Takim oto sposobem, może się okazać, że wersja elektroniczna tegoż poradnika jest równie wygodna, jak papierowa, a przy tym jest ona o wiele łatwiejsza (szybsza) do zdobycia i znacznie tańsza.

Jeśli jednak chciałbyś koniecznie zdobyć drukowaną wersję tego poradnika, to też jest to możliwe, po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym ( str: www.rysmak.jasky.pl )

Tak, czy siak – elektronicznie, czy papierowo - z zimowym grzybobraniem oswoić się warto, bo z tym właśnie poradnikiem, już najbliższy weekend - możesz przeżyć ciekawie, przyjemnie i zdrowo!


Dane do przelewu:

Ryszard Makowski

nr.konta: 50 1020 [zasłonięte] 5[zasłonięte]5581125 [zasłonięte] 232089


TytuŁ:

Zimą na grzyby

Autor:
Ryszard Makowski
ISBN:
[zasłonięte]978-83320-37-2
Ilość stron: 147
Wydanie II, 2011,

Format kieszonkowy A6 (ebook - PDF)

Oświadczam że jestem autorem tego poradnika. Kategorycznie zabrania się bez pisemnej mojej zgody, samodzielnego modyfikowania, upubliczniania oraz dalszej odsprzedaży tego ebooka.