Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ZIELONY DOM GRZYBNIA jadalne grzyby leśne

22-01-2014, 19:07
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 25 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł     
Użytkownik ogrody_chotomow
numer aukcji: 3818924069
Miejscowość Jabłonna
Kupiono sztuk: 4    Licytowało: 3    Wyświetleń: 110   
Koniec: 20-01-2014 14:50:53
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

WITAMY NA NASZEJ AUKCJI!

 

 


Polecamy innowacyjną

 

SZCZEPINKĘ MIKORYZOWĄ VAXI-ROOT

 

 

 

JADALNE GRZYBY LEŚNE

 

 

marki

 

 

 

Zjawisko mikoryzy, czyli symbiozy grzybów i roślin występuje od początku historii roślin na Ziemi. Wiele danych z zakresu morfologii, fizjologii i biochemii roślin wskazuje, że właśnie grzyby pomogły im opanować środowisko lądowe. Tak więc mikoryza jest dla roślin czymś całkowicie oczywistym i w środowisku naturalnym (lasy i t.p.) występuje powszechnie.
Inaczej jest w tworzonych przez człowieka sztucznych nasadzeniach, jak ogrody, parki, plantacje czy zalesienia. Tam grzyby mikoryzowe prawie nie występują o ile ich nie podamy, a ponieważ dla roślin są wręcz niezbędne, to w tych specyficznych warunkach należy to zrobić.
.

 

Mieszanka trzech rodzajów grzybów jadalnych: borowik szlachetny, maślak zwyczajny, podgrzybek brunatny. Szczepionka zawiera kuleczki z kiełkującymi zarodnikami grzybów. W kuleczkach tych jest zawarta odpowiednia pozywka i bakterie wspomagające - Fytohelp.
Zmieszanie akurat tych gatunków znacznie zwiększa szanse na wyhodowanie swoich grzybów.
Efekt w postaci własnych grzybów powinien pojawić się po 2 - 3 latach.

Opakowanie wystarcza na 500 do 1000 metrów kwadratowych.
Stosować można zarówno w lesie iglastym jak i mieszanym (najlepiej gdy są conajmniej dwa drzewa, ale zwracamy uwagę, że korzenie mogą sigać nawet kilkadziesiąt metrów od pnia).

 

 

SPRZEDAŻ WYŁĄCZNIE WYSYŁKOWA

 

Proszę pamiętać! Przy zakupach kilku produktów na jednej lub kilku naszych aukcjach, celem obniżenia kosztów przesyłki, sumujemy wagę artykułów. Za przesyłkę płacicie tylko raz zgodnie z wagą całego zamówienia .Cennik kosztów przesyłki znajduje się na stronie O mnie oraz w zakładce Dostawa i płatność na stronie aukcji. W razie wątpliwości proszę o e-mail z zapytaniem o koszt przesyłki zbiorczej

 


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
email – [zasłonięte]@ogrodychotomow.com
kom -0504 [zasłonięte] 998

Centrum Ogrodnicze "Chotomów" Hurtownia Roślin
05-110 Jabłonna ul. Chotomowska 85/87

 

 

 

 

 

ZIELONY DOM GRZYBNIA jadalne grzyby leśne
Dodano 2[zasłonięte]013-05 22:11
W związku z narzuconą zmianą cenników kosztów przesyłki przez serwis aukcyjny allegro, przy zakupach kilku przedmiotów, może dojść do niewłaściwego naliczenia kosztów przesyłki. Koszty przesyłki są zależne przede wszystkim od wagi paczki i wynoszą (przy płatności z góry):

Koszt przesyłek kurierskich:

Przesyłki o standardowych gabarytach:

- do 1kg - 12,50zł

- do 5kg - 15,00zł

- od 5kg do 30kg - 18,0zł

- od 30kg do 60kg - 34,00zł

od 60kg do 90kg - 50,00zł

Szczegółowy cennik kosztów przesyłek (w tym listy polecone, paczki pocztowe i przesyłki pobraniowe oraz gabarytowe) dostępny jest na stronie o mnie.

Utrudnienia nie sa w żaden sposób spowodowane przez naszą firmę.Dodano 2[zasłonięte]013-12 12:54
UWAGA! W związku z inwentaryzacją, produkty zakupione lub opłacone po godz. 12.00 dn. 31.12.2013r zostaną wysłane 07.01.2014. Przepraszamy!