Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ZIELONA KAWA GCA - 10kg /miesiac ODCHUDZANIE MAX !

08-10-2014, 22:58
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 85 zł     
Użytkownik EarthNatural
numer aukcji: 4638916516
Miejscowość Stany Zjednoczone
Wyświetleń: 27   
Koniec: 08-10-2014 22:25:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Sprz
cy


 

 

 

 

Realizujemy zamówienia

z wszystkimi rodzajami platnosci:


 

  • place z allegro (wiekszosc banków on-line) - cennik wysylki ponizej

 

  • klasyczny przelew na nasze konto - cennik wysylki ponizej

 

 

 

Koszty powyzszych wysylek ponizej:


 

 

Przedmioty wysylamy w 24 h od momentu otrzymania wplaty

 

 

Tel: (0-22)[zasłonięte]20842

Email:

[zasłonięte]@hotmail.com


 

 

Przed dokonaniem zakupu zapraszamy na strony o mnie i zapoznanie sie z naszym regulaminem. Dokonanie zakupu na naszej aukcji jest równoznaczne z akceptacja regulaminu.

Strona "o mnie"
Koszty przesy³ki

Dodaj nas do ulubionych sprzedawcow

 

 

 

UWAGA

 

 

Najmocniejsza Forma Zielonej Kawy:

 

 

CGA

 

 

 

 

 

 

 

 

Green Coffe

 

GCA

 

Zielona Kawa ® GCA

 

 

 

 

 

 

 

Jedno opakowanie zawiera 90 kapsulek

 

 

 

 

 

PROMOCJA CENOWA

ZNIZKA Przy zakupie wiekszej ilosci na

INNYCH NASZYCH AUKCJACH:

 

1 Opakowanie: 85 zl

2 Opakowania: 155 zl

3 Opakowania: 235 zl

 

 

 

 

Czekales na suplement, ktory odchudzi Cie w ekstremalnie szybkim czasie?

 

Czy szukasz najsilniejszej formy zielonej kawy?

 

Z duma przedstawiamy najsilniejszy produkt Green Coffe ® GCA

 

Zielona kawa GCA rekomendowana przez Dr Oz

 

 

 

 

 

 

 

Zielona Kawa ® GCA

 

 

 

Nowe kapsułki pozwolaja zrzucić 10 kg w miesiąc. Nie tylko działają szybko i skutecznie. Nie zawierają żadnej chemii, są naturalne i bezpieczne dla zdrowia. W klinicznie kontrolowanych testach naukowych badacze potwierdzili skuteczność nowych kapsułek i odkryli co powoduje tak ekstremalnie szybkie odchudzanie.


 

Kapsułki stworzono w oparciu o jeden unikalny składnik GCA. Jego działanie jest ponadprzeciętne i wielopłaszczyznowe. Wprowadzony do organizmu, przyspiesza tempo metabolizmu, spala zalegający tłuszcz i zapobiega jego dalszemu odkładaniu się. Obniża poziom cholesterolu i poziom cukru we krwi. Dodatkowo posiada kilkadziesiąt innych zdrowotnych zastosowań.

 

 

Tym super-skutecznym składnikiem nowych kapsułek jest wyciąg z ziaren zielonej kawy o opatentowanej formule GCA. W odróżnieniu od zwykłej kawy, zielona kawa zawiera 300% więcej GCA – substancji odpowiedzialnej za tak fantastyczne rezultaty w odchudzaniu. W postaci kapsułek Zielona Kawa ® GCA jest jeszcze bardziej skondensowany. Dzięki temu działa natychmiast po wprowadzeniu do organizmu.

 

 

Już po zażyciu jednej kapsułki z zieloną kawą GCA, tłuszcz jest natychmiast niszczony i dosłownie wypłukiwany z organizmu. W pierwszym dniu odchudzania osoby chudły po 1 kg, ale to był dopiero początek. Kiedy codziennie przyjmuje się kapsułki zielonej kawy, wprowadzają one organizm w stan ciągłego spalania tłuszczu. Zabijają głód zanim się pojawi i zamieniają tłuszcz w energię.

 

 

 

 

 

UWAGA: Zielona Kawa GCA jest najsilniejsza i najefektywniejsza:

 

 

 

GCA jest nazwa opatentowanego ekstraktu zielonych ziaren kawy opracowanego przez Naturex, producenta składników kosmetyków, odżywek, leków, żywności i napojów, z siedzibą w Awinion, Francja. Produkowany z odmiany ziaren kawy Robusta Arabica, ekstrakt ten zawiera 50 do 55 procent polifenoli i 45 do 50 procent kwasu chlorogenowego w porcji, według Naturex. Firma realizuje tradycyjny proces ekstrakcji, aby zachować nienaruszony profil odzywczy ziaren kawy podczas usuwania kofeiny.

Ekstrakt ten nie ma działan niepożądanych i jest produkowany tylko z non-GMO ziaren kawy i jest wolny od alergenów, pestycydów, metali ciężkich i zanieczyszczeń takich jak aflatoksyny i ochratoksyny A. Kwas chlorogenowy GCA okazał się być wysoce przyswajalny dla ludzi , zgodnie z 2008 badaiami opublikowanymi w Journal of Nutrition. Oznacza to, że dobrze sie on wchłania z jelit, co zwiększa jego skuteczność.

 

 

 

Zielona Kawa GCA jest najlepiej przyswajalania przez organizm –co zwieksza jej skutecznosc!

 

 

 

 

 

 

Sekret skuteczności Zielona Kawa ® GCA to 3 intensywne kierunki dzialania:

 

 

 

1 kierunek – ZATRZYMUJE GŁÓD

 

 

 

Nigdy, ale to przenigdy nie zrzucisz wagi, głodując. Głód złamie każdego, prędzej czy później. Ten sposób zabije Twój głód. Nie będziesz nigdy głodna. Odczuwanie głodu zostanie uniemożliwione na poziomie metabolizmu.

 

 

 

2 kierunek – DODAJE ENERGII

 

Po kilku dniach poziom Twojej energii zacznie nagle rosnąć. Będzie tak codziennie, mniej więcej do dziesiątego dnia. Ten wysoki poziom energii ustatkuje się i będziesz mieć na co dzień pewnie z 80% więcej energii niż obecnie.

 

 

 

3 kierunek – AUTOMATYCZNIE ODCHUDZA

 

 

 

Od momentu gdy rozpoczniesz kurację, Twoje odchudzanie będzie automatyczne. Nie będzie potrzeby, abyś myślała o tym bez przerwy. Nie będziesz odczuwać głodu, więc prawdopodobnie zapomnisz, że się odchudzasz.

 

 

 

3 kierunek – KSZTALTUJA SYLWETKE

 

Zielona kawa GCA pomaga uksztaltowac wymarzona sylwetke. Udawodniono, ze kwas chlorogenowy pomaga nie tylko odchudzic cialo ale takze spalic najtrudniejsza i najoporniejsza tkanke tluszczowa brzucha.

 

 

 

 

 

 

 

 

GCA ® Green Coffe rekomendowana przez znanego amerykanskiego lekarza jako skuteczna bron przeciwko epidemii otyłości

 

 

 

Najnowsze badania nad zieloną kawę, opublikowanym w Diabetes, Metabolic Syndrome and Obesity Journal na grupie 16 dorosłych, które stosowaly suplement z zielonym ziarnem kawy przez okres 12 tygodni pokazaly oszalamiajace rezultaty. W trakcie badania, badani stracili średnio 17 funtów (8 kg) - to było 10,5% ich całkowitej masy ciała i 16% ich ogólnej tkanki tłuszczowej! Nie odnotowano w tym czasie żadnych działań niepożądanych. “To jest bardzo ekscytujące informacje i jeden powód, dla którego zielone ziarna kawy sa uwazane za skuteczną bronią przeciwko epidemii otyłości w naszym kraju.”Dr Oz.

 

 

 

 

 

Kapsułki Zielona Kawa GCA® bardzo szybko stały się popularne wśród odchudzających się. Zdobyły fantastyczne opinie wśród lekarzy. Zbierają non-stop pozytywne opinie od kolejnych osób, które już schudły.

 

 

 

 

 

 

Sklad Green Coffe GCA:

 

Pure Green Coffee Bean Extract ( Coffea Arabica ) GCA® 900mg w 1 kapsulce.

 

Standardized to 50% Polyphenols

 

50 % Chlorogenic Acid

 

Inne skladniki: w otoczce kapsulki zelatyna, puder ryzowy

 

 

 

 

 

Stosowanie Green Coffe GCA:

 

 

 

2 kapsulki dziennie - najlepiej podczas posilku.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz moje aukcje (EarthNatural):
© Panel-alle | "O mnie" | Wszystkie Aukcje