Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Ziarna kawy esspr. w czekoladzie, Sprawiedl.Handel

17-01-2012, 5:15
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 5,50 zł     
Użytkownik Fair_Trade_Pz
numer aukcji: 2049230176
Miejscowość gdańsk
Kupiono sztuk: 1    Wyświetleń: 14   
Koniec: 24-01-2012 15:09:17

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Ziarna kawy espresso
w czekoladzie półgorzkiej, BIO
Promocyjna cena -30%
Masa netto 25 g
Produkt Sprawiedliwego Handlu (Fair Trade)

Smakowite, aromatyczne ziarna ekologicznej kawy arabiki w czekoladzie półgorzkiej - do chrupania.

Produkt Sprawiedliwego Handlu,
dostarczony przez certyfikowane Organizacje
Sprawiedliwego Handlu (Fair Trade Organizations)Produkt z certyfikatem
produkcji ekologicznej BIO


Skład: masa kakaowa*, cukier trzcinowy*, masło kakaowe*, kakao w proszku*, całe ziarna kawy arabiki*, guma arabska*.
* Składniki ekologiczne.
Nie zawiera jajek, drożdży, mleka, orzechów.

Kraj pochodzenia: Meksyk

Produkcja: ISMAM

Dystrybutor: Polskie Stowarzyszenie Sprawiedliwego Handlu „Trzeci Świat i My”,
Organizacja Pożytku Publicznego, certyfikowana organizacja Sprawiedliwego Handlu.

Produkt Sprawiedliwego Handlu oferuje pełną satysfakcję konsumentom oraz wsparcie dla ubogich producentów z Trzeciego Świata.
Kupując produkty Sprawiedliwego Handlu dajesz drobnym rolnikom z krajów ubogiego Południa szansę na lepsze warunki życia i pracy nie dzięki jałmużnie, ale z własnej, uczciwie wynagradzanej pracy. Pomagasz eliminować pracę dziecięcą i niewolniczą oraz poprawiać warunki pracy, wspierasz projekty rozwojowe dla całych społeczności lokalnych, w których żyją producenci, jak budowa szkół, ośrodków zdrowia, wodociągów itp., a także ochronę środowiska naturalnego. W zamian za swoje pieniądze otrzymujesz najwyższej jakości produkty naturalne: bez chemii, substytutów, sztucznych smaków i zapachów czy modyfikacji genetycznych. Możesz mieć też dodatkową satysfakcję z wspierania światowego ruchu Sprawiedliwego Handlu i uczestnictwa w pomocy rozwojowej.

Nasza działalność opiera się w dużym stopniu na wolontariacie, dlatego zakupione produkty wysyłamy 2 razy w tygodniu - we wtorki i piątki, po uprzednim wpłynięciu wpłaty na nasze konto (opcja "Płatność z góry"). Możliwa jest też płatność przy odbiorze, co jednak zwiększa koszt przesyłki o koszt pobrania.

Zamawiając więcej produktów można sporo zaoszczędzić na kosztach przesyłki, które zależą od ich łącznej wagi brutto - zapraszamy więc na inne nasze aukcje, na których oferujemy dziesiątki znakomitej jakości ekologicznych produktów spożywczych ze Sprawiedliwego Handlu, pochodzących z krajów ubogiego Południa.

Po zamówieniu większej ilość produktów proszę nie sugerować się ceną przesyłki podaną przez automat Allegro. Po wybraniu ostatniego produktu proszę wybrać opcję "Płacę", następnie "Inne przedmioty do wspólnej zapłaty". Po ich zaznaczeniu proszę wybrać opcje płatności i wysyłki. Przy obliczaniu kosztu wysyłki zgodnie z tabelą na stronie "O mnie" proszę brać pod uwagę orientacyjną wagę opakowań szklanych i opakowania przesyłki. Następnie proszę wpisać obliczoną kwotę i czekać na nasz mail, w którym potwierdzimy, ewentualnie skorygujemy obliczoną kwotę. Wcześniej proszę należności nie wpłacać.