Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zestaw naprawczy lewarka dźwigni biegów SEICENTO

15-06-2014, 20:38
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 33 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 33 zł     
Użytkownik sarenka6662
numer aukcji: 4248255750
Miejscowość częstochowa
Kupiono sztuk: 3    Licytowało: 3    Wyświetleń: 85   
Koniec: 15-06-2014 20:23:26

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rodzaj paliwa: Benzyna
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 
Prowadzę stacjonarną hurtownię motoryzacyjną we Wręczycy koło Częstochowy oraz sklep internetowy.

Oferuję nowy, kompletny zestaw naprawczy lewarka zmiany biegów, przeznaczony do SEICENTO. Składa się on z sześciu elementów i wytwarzany jest przez dużego, renomowanego polskiego producenta:
korpus (1szt.),
czarna plastikowa wkładka z wypustami (1 szt.),
oring (1 szt.),
tulejka biała z uszczelką (1 szt.),
stożkowa tulejka czarna (2 szt.).

Komplet o numerze AM 46[zasłonięte]550-Z i certyfikacie ISO 9001:2008 CD/06/2009 pasuje do wszystkich poniższych samochodów:
Fiat Seicento 0.9 1[zasłonięte]998-20,
Fiat Seicento 1.1 1[zasłonięte]998-20,
Fiat 600 1.1 2[zasłonięte]005-20.

Zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne do wyeliminowania zbyt dużych luzów w dźwigni włączania biegów. Jest on opakowany i objęty gwarancją. Nie miałem jeszcze na niego reklamacji, ani zastrzeżeń od klientów. Produkt jest solidnie wykonany z komponentów o wysokiej jakości. Po jego zamontowaniu w pojeździe, drążek będzie precyzyjnie wybierał biegi. Obudowa z podzespołami ma zastosowanie w jednym aucie.
 
Zdjęcia przedstawiają autentyczny przedmiot oferty. Do każdego zakupionego towaru dołączam instrukcje montażu. Wysyłkę robię w dniu zaksięgowania wpłaty na konto. Aby przyspieszyć transakcje zachęcam do zapłaty metodą payu. Zapraszam do zapoznania się z innymi częściami zamiennymi do Fiatów, chętnie odpowiem na każde pytanie. Polecam także: sprężyny i zabezpieczenia do bębnów, szczęki hamulcowe, tłoczki, zaciski, reperaturki, zawory nagrzewnicy, przewody hamulcowe, uszczelniacze do skrzyni z osłoną. Przy zakupie kilku wyrobów z mojego sklepu, koszt wysyłki nie wzrośnie. Proponuję ekonomiczną formę wysyłki (E-PRZESYŁKA), którą trzeba odebrać osobiście we wskazanym Urzędzie Pocztowym-http://www.poczta-polska.pl/e-przesylka/. Dane kontaktowe (e-mail, nr telefonu), nr rachunku bankowego są na "stronie o mnie" oraz w opcji "dostawa i płatność".