Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zero4 Champ DooZy-J Type-R (J)

06-06-2014, 18:14
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 1 zł     
Użytkownik vsavior
numer aukcji: 4290183918
Miejscowość Łańcut
Licytowało: 1    Wyświetleń: 20   
Koniec: 06-06-2014 18:09:39
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Przedmiotem aukcji jest gra Zero4 Champ DooZy-J Type-R (T-21401G) w regionie NTSC-J (Japonia) na konsolę Sega Saturn. Całość oczywiście w języku japońskim i będzie działać tylko na japońskim Saturnie (ewentualnie potrzebny jest Action Replay +).

 

Uwaga. Gra jest w folii, jednak nie jest to oryginalna folia (zatem gra nie jest nowa), folię zostawiam ponieważ stanowi całkiem niezłe dodatkowe zabezpieczenie i nie widzę sensu jej usuwać. Z moich doświadczeń z innymi grami zapakowanymi w ten sposób wskazuje że płyty będą w stanie bardzo dobrym, dlatego też udzielam gwarancji na następujących warunkach. Jeśli czegoś będzie brakowało (na przykład płyty) zwracam całość kosztów za zwrotem gry (koszty wysyłki do kupującego jeśli nie brał on innych gier i koszty wysyłki do mnie*, oczywiście także koszty gry), jeśli płyta będzie w gorszym stanie niż gwarantowany możliwy zwrot części ceny gry (bez zwrotu gry), całości kosztów minus koszty wysyłki jeśli stan lepszy niż dostateczny+ za zwrotem, lub jeśli stan dostateczny lub gorszy to takie same zasady jak przy braku płyty.

 

W skład aukcji wchodzi:

- płyta z grą - gwarantuję stan bardzo dobry

- instrukcja / okładka

- pudełko

 

Odnośnie wysyłki.

Listem poleconym wysyłam tylko jedną grę, po prostu się nie opłaca wysyłać więcej listem.

Odbiór osobisty możliwy w Łańcucie.

 

*Koszty wysyłki do mnie nie większe niż koszty wysyłki do kupującego