Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zegar Biedermeier z ok. 1840r. KUPUJ NA RATY

16-01-2012, 16:03
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 3 850 zł     
Użytkownik Edithstyl
numer aukcji: 2047698203
Miejscowość Łańcut
Wyświetleń: 143   
Koniec: 24-01-2012 21:00:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Uwaga cacko w naszej Galerii !!!

KUPUJ NA RATY

UWAGA!!! PROWADZIMY SPRZEDAŻ RATALNĄ Przed licytacją sprawdź swoją zdolność kredytową, napisz do nas a wyślemy Tobie druk do wypełnienia.

* Uwaga! Wielki 62,5 cm Biedermeier *

Wspaniały Zegar Kominkowy

Oryginał wykonany w Wiedniu ok. 1840 roku

*

Drodzy miłośnicy Zegarów, przed Wami wyjątkowy i okazały zegar kominkowy. Zegar pochdzi z Austrii został wykonany ok. 1840 roku w stylu Biedermeier. Posiada oryginalny wiedeński werk oraz rozwiązanie kwadransowego bicia jakie było dość popularne w tamtym okresie. Całość została zrobiona z drewna, które dodatkowo ebonitowano, aplikacje są wykonane z masy perłowej, zaś filary alabastrowe. Tarcza tego zagara została wykonana w środkowej części z mosiądzu, cyferblat natomiast jest emaliowany. Stan tarczy, jak widać na zdjęciu, jest dobry z drobnym jak na swój wiek mankamentem na cyfrze dwa. Zegar jest na chodzie i bije co kwadrans. Dla kolekcjonerów i miłośników tych wyrobów nie muszę nic więcej nadmieniać, jest to niewątpliwie rarytas jakie rzadko występują na Allegro. Tak wspaniałe wyroby i w tak świetnym stanie są bardzo dobrą lokatą kapitału zwłaszcza, że można je używać także na co dzień.

 

Uwaga! Zegar zachował się w bardzo dobrym stanie i nadaje się do wstawienia.

 

Jeśli mają Państwo pytania, to proszę o kontakt:

0607-[zasłonięte]-676 lub e-mail

Wymiary:

Wysokość - 62,5 cm; Szerokość - 35,5 cm; Głębokość - 13,5 cm

Stan:

Jak na swój wiek stan przedmiotu jest bardzo dobry.

Uwagi:

Opisy przedmiotów w naszej galerii ustalane są na podstawie naszej najlepszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Gdybyście Państwo jednak odkryli ewentualną nieścisłość lub mieli pytania, będziemy wdzięczni o podzielenie sie z nami tą wiedzą. Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia aukcji przed czasem, jeśli przedmiot uzyska satysfakcjonująca kwotę. Nie odwołujemy ofert złożonych w naszych aukcjach.

*

Zapraszam na inne moje aukcje!!

 


Zegar Biedermeier z ok. 1840r. KUPUJ NA RATY