Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Zbigniew Herbert Węzeł gordyjski T 1 i 2

20-01-2014, 19:41
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 52 zł     
Użytkownik Spizarnia-L
numer aukcji: 3878693369
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 1   
Koniec: 19-01-2014 18:21:31

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

Drugie, poprawione wydanie rozproszonych pism Zbigniewa Herberta, zawierające blisko 300 jego tekstów właściwie zupełnie nieznanych, drukowanych pierwotnie w różnych czasopismach, m.in. szkice o sztuce polskiej i francuskiej, wspomnienia o ludziach, recenzje książkowe i teatralne, rozmowy z pisarzami i malarzami, reportaże. Wydanie pierwsze, które ukazało się w 2001 roku zostało przychylnie przyjęte przez krytykę, ukazało się kilkadziesiąt recenzji. Tom ten wszedł do kanonu dzieł Zbigniewa Herberta.


Zrealizowano w ramach Programu Herbert ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Informacje o książce:

ISBN: 978[zasłonięte][zasłonięte]03565 | liczba stron: t.1: s.404, t.2: s. 477 | format: 135x210 mm | oprawa: broszurowa z obwolutą | indeks, noty


Informacja o aukcji

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o zapoznanie się ze stroną "O MNIE" i zawartym tam regulaminie. Wszystkie książki znajdują się w naszym magazynie, dzięki czemu wysyłka następuje w zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Jeżeli są Państwo zainteresowani odbiorem osobistym w Warszawie, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia miejsca i czasu.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: [zasłonięte]@spizarnialiteracka.pl . Zapraszamy również na nasze inne aukcje, na których znajdą Państwo, tylko dobre książki w najlepszych cenach.

 

Pozdrawiamy zespół Spiżarni Literackiej