Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WYSOKI ŚWIECZNIK NA 5 ŚWIEC w stylu barokowym

16-01-2012, 16:04
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 101 zł      Aktualna cena: 101 zł     
Użytkownik maxiu69
numer aukcji: 2043349258
Miejscowość Zgierz
Licytowało: 7    Wyświetleń: 239   
Koniec: 17-01-2012 21:05:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Kupując kilka przedmiotów oszczędzasz na kosztach przesyłki.
Opis
WYSOKI ŚWIECZNIK NA 5 ŚWIEC w stylu barokowym

 
Świecznik Na 5 Świec z Figurą Amora w Stylu Barokowym Veronese
Przepiękny, wysoki świecznik na 5 świec z figura amora w stylu barokowym.

Wykonany współcześnie z konglomeratu ceramiczno-alabastrowego pokrytego wysokiej jakości brązem, według XVIII/XIX-wiecznego wzoru.

Zachwycająca, pełna nostalgii kompozycja.

Znakomity pomysł na elegancki prezent, syg.

Wymiary: wysokość ok. 47 cm, podstawa w formie trójkąta równobocznego o boku 14 cm.

Zachęcam również do obejrzenia innych moich aukcji! Kliknij

 
Galeria


Aby powiększyć zdjęcie i obejrzeć dodatkowe fotografie kliknij w zdjęcie powyżej.
Płatności
Dane do przelewu:
PKO BP
61 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]4400002 [zasłonięte] 009359

Czas na dokonanie wpłaty to 10 dni roboczych. Po tym okresie wysyłamy do Państwa przypomnienie, a następnie po kolejnych siedmiu dniach ( w przypadku dalszego braku wpłaty ) występujemy do serwisu alle o zwrot prowizji od sprzedaży.

Jeśli biorą Państwo w kilku aukcjach i chcą poczekać z wpłatą do ich zakończenia prosimy o kontakt e-mailowy, ktory jest dla nas równiez bardzo ważny we wszystkich innych sprawach (pytania, informacje o przesunieciu terminu wysyłki z uwagi na wyjazdy służbowe, rodzinne itp.)

Szczegółowe informacje dotyczące tytułu wpłaty oraz płatności wysyłane są w automatycznym potwierdzeniu zakupu po zakończonej aukcji.
Wysyłka i odbiór osobisty
Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przesyłki były starannie i dokładnie zapakowane (typu: folia bąbelkowa, taśma stretch, taśma przezroczysta, styropian) i dotarły do Państwa w stanie nienaruszonym. Każdy przedmiot przed wysłaniem i spakowaniem jest dokładnie sprawdzany. Przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich oraz transportem firmowym.

Koszt przesyłki podany na aukcji dotyczy przesyłki jednego przedmiotu. W przypadku zakupów łączonych (z różnych aukcji, lub więcej niż jednego przedmiotu z jednej aukcji) koszt przesyłki ustalany jest indywidalnie. Przedmioty do przesyłki łączonej prosimy nie gromadzić dłużej niż 14 dni od daty pierwszego zakupu.

Odbiór osobisty możliwy jest w siedzibie firmy ArtDecor International tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym. W przypadku odbioru osobistego zostanie doliczona opłata 5zł od każdego przedmiotu za jego przygotowanie (w tym koszt opakowania).
Kontakt
ArtDecor International
ul. 1 Maja 14 B
95-100 Zgierz
tel. / fax +48 42 [zasłonięte] 54

Dodatkowe informacje
Symbol produktu: MU008
Informacje
Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana,ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może tez być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.
ArtDecor International. All Rights Reserved.