Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WYPRZEDAŻ 3zł TOP COAT cuticle remover primer INNE

14-01-2015, 18:52
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 3 zł     
Użytkownik SklepBabskiSwiat
numer aukcji: 4951180199
Miejscowość Ostrowiec Świętokrzyski
Wyświetleń: 79   
Koniec: 14-01-2015 18:37:50

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Bez nazwy-2

SUPER PREPARATY

do paznokci i do skórek


POJEMNOŚĆ 15ml

w związku ze zmiana opakowania i szaty graficzne

TOTALNA WYPRZEDAŻ

3 /szt

nie zwlekaj - TYLKO KUPUJ !

preparaty do wyboru


VITAL NAIL HARDNER 15ml

odżywka i witaminowy utwardzacz do naturalnych paznokci. Aktywne składniki oraz witaminy przenikają do płytki paznokcia nawilżając i odżywiając ją. Regularne stosowanie zapewnia widoczną poprawę kondycji płytki paznokcia. Przeznaczony do paznokci przesuszonych, rozdwajających się i łamliwych.

VITAL LINE VANISH 15ml

stosuje się wzdłuż linii starego materiału po przygotowaniu paznokci do zabiegu odnowy. W kilka sekund od zastosowania linia wyraźnie zanika stapiając się z płytką paznokcia.


VITAL NAIL MOONLIT 15ml

preparat o mlecznym zabarwieniu z fioletową poświatą. Optycznie rozjaśnia paznokcie odbijając promienie UV. Blokuje ich oddziaływanie na płytkę paznokcia. Przeciwdziała żółknięciu.


VITAL TOP COAT ULTRAVIOLET 15ml

to rewelacyjny produkt, który posiada kompleks fotoblokerów, które zapobiegają żółknięciu paznokci.


VITAL STOP YELLOW 15ml

w formie odżywki do paznokci jest idealny do paznokci naturalnych, przebarwionych - w szybki i łatwy sposób rozjaśnia je powodując, że wyglądają zdrowo i jaśniej. Ponadto preparat ten, naniesiony jako ostatnia warstwa nabłyszczająca doskonale zabezpiecza paznokcie żelowe i akrylowe przed żółknięciem

VITAMIN BOMB 15ml

odżywka do paznokci naturalnych. Koktajl witaminowy o silnym działaniu odżywczym.
Wysoka zawartość witamin A, E i B5 sprawia, że po kuracji preparatem "Vitamin Bomb" paznokcie naturalne są nawilżone i wzmocnione. Preparat dodatkowo uelastycznia je co chroni przed uszkodzeniami. Przeznaczony do wszystkich rodzajów paznokci jako warstwa podkładowa pod kolorowe zdobienie.

 ***ZAPRASZAMY DO ZAKUPU***


WAŻNE ! Kupujący wybierając przesyłkę "LIST EKONOMICZNY" zapewnia, że wie, iż jest to przesyłka nierejestrowana Poczty Polskiej i nie jest objęta gwarancją doręczenia.

Zatem Kupujący wybierając tę opcję przesyłki świadomie rezygnuje z roszczeń wobec sprzedającego w przypadku nieotrzymania przesyłki LISTEM EKONOMICZNYM.

Dla zminimalizowania ryzyka utraty zakupionego przedmiotu poprzez niedoręczenie listu kupującemu - w jednym LIŚCIE EKONOMICZNYM wysyłamy tylko 1 sztukę zakupionego towaru.